Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - opinia wątek zamknięty Bardzo często jemy w restauracji Moje Miejsce a teraz zamawiamy z odbiorem...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Radzę omijać szerokim łukiem. Jedzenie nie jest smaczne.
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

ania - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera , miła obsługa i przepyszne jedzenie. Na pewno wrócimy....
~ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty brak mi słów, super miejsce i atmosfera szybka obsługa, bardzo smaczne...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Patrycja - opinia wątek zamknięty kilka razy miałam okazje być w tej restauracji i zawsze wychodziłam...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

OB - opinia wątek zamknięty ✅Bardzo smaczne jedzenie! ✅Duże porcje ✅Nowoczesny wystrój
~OB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

xxx - opinia wątek zamknięty po prawie roku od poprzedniej wizyty brak jakiejkolwiek poprawy jak dla mnie...
~xxx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Monika Nowak - opinia wątek zamknięty Restaurację odwiedziłam kilka razy. Co wizytę wybierałam inne danie: makaron,...
~Monika Nowak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

XYZ - opinia wątek zamknięty Super! Wielkie gratulacje jedzenie obsługa wystrój na wieki + polecam
~XYZ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Najlepsza kuchnia wloska wątek zamknięty Pare dni temu mialam okazje sprobowac lasagne wege i musze przyznac ze...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

Nieadekwatna cena w stosunku do jakości wątek zamknięty Byłem ze znajomymi, wiedziałem, że nie jest to lokal z górnej półki ale nie...
~Brg
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

baaardzo długi czas oczekiwania wątek zamknięty Samo jedzenie w miare ok, ale czas oczekiwania .... masakra. Na pytanie ile...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

To miejsce nie jest moje wątek zamknięty Bardzo długi czas oczekiwania. Kelnerzy rozmawiają medzy sobą, ignorując...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Smacznie wątek zamknięty Wybijający się lokal na tle konkurencji na Garnizonie. Z racji pracy w...
~tard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Bardzo przyjemny lokal wątek zamknięty Do Mojego Miejsca chadzam często bo mieszkam w pobliżu. Niebanalny wystrój i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Przyjemnie i smacznie wątek zamknięty Chodzimy z mężem i dziećmi do Mojego Miejsca. Dzieci uwielbiają pizzę, o...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Totalne dno. wątek zamknięty Byliśmy wczoraj tj. 15.04.2018 w tym lokalu, bo restauracją tego nie można...
~Misza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Weekend za pół ceny wątek zamknięty Pizza bez rewelacji, średnia/przeciętna, czas oczekiwania - poniżej...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry