Widok

Moje stopy zaczynają czuć, jakby nie było w nich krwi po 4 czy 5 km biegu!

Cześć chłopaki ! Mam 23 lata, 1m75 wzrostu i ważę około 90kg (jestem Francuzem, więc przepraszam za moje błędy w języku angielskim..). Nie jestem sportowcem, ale staram się schudnąć i być zdrowszym. Zacząłem więc biegać 3 razy w tygodniu. Zacząłem na 3km i teraz jestem w stanie przebiec 6,5km (średnia prędkość 8,5km/h). Naprawdę nie staram się mocno, po prostu staram się znaleźć wygodną prędkość. Jak czytasz w tytule, po 4 km mam dziwne uczucie pod stopami. To to samo uczucie, gdy zasypiasz na ramieniu lub zbyt długo pozostajesz w toalecie. To jak brak krwi. To nie boli czy coś, to jest po prostu naprawdę denerwujące... Próbowałem zwolnić lub stawiać mocne kroki, jak na przykład przełożenie całego ciężaru na stopę, ale to znika dopiero, gdy przestanę biegać.. Próbowałem innych butów , ale to ten sam problem... Myślisz, że powinienem zasięgnąć porady lekarza czy czegoś takiego? Czy to pochodzi ze sposobu, w jaki biegam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

idź do fizjoterapeuty. mogą być za mocno zawiązane buty, jak i problem z kregosłupem i mięśniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

do góry