Mojito

Restauracje Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Długi Targ 35/38A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wpadajcie na drinka !! wątek zamknięty Hey, Poszliśmy na obiad, a skończyło się mega drinkami !! polecam
~R.B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Polecam restauracje wątek zamknięty Polecam żurek. Nie moglam sie nim najesc. Przepyszny Ziemniaczki opiekane...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Świetnie wątek zamknięty Świetna restauracja,posiadająca swój własny klimat oraz świetną obsługę a...
~Cyprys
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Rewelacja. wątek zamknięty Odwiedziłem ostatnio wraz z moją dziewczyną.Pyszne jedzonko i jak na tą...
~Martin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

rozczarowanie wątek zamknięty Pierwszy raz weszlam do tej restauracji , planowo na deser i herbarke....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2014

średniactwo i nic więcej.... wątek zamknięty te maksymalne oceny to wynik zaangażowania właścicieli bo to brednie...
~karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bywałem tam juz wczesniej ale po burzy medialnej zwiazanej z róznymi aferami...
~Martin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

polecamy wątek zamknięty Bardzo fajny klimat i obsługa oraz pyszne jedzenie (zwłaszcza pierogi z...
~Sławek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

GORĄCO POLECAM !! wątek zamknięty Jedno z ulubionych miejsc w Gdańsku! Często bywam na Starówce i odpoczynek w...
~Krzysztof79
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty Dawno nie zaskoczył mnie tak żaden lokal, jedna z najwcześniej otwieranych...
~Magda222
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

super lokal wątek zamknięty POLECAM lokal, przede wszystkim świeże i pyszne jedzenie a w dodatku szybka i...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry