Moloteka

Kluby, dyskoteki Bar na plaży

Gdańsk, przy ul. Jantarowej 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia Hałas do białego rana. Nie wszyscy turyści są zainteresowani słuchaniem...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2023

ja - opinia Kelnerka w trakcie spożywania posiłku postawiła tabliczkę rezerwacja, bez...
~ja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Patologia wątek zamknięty Powinni zamknąć ten syf, a ochroniarzy zamknąć w psychiatryku. Masakra, na...
~Dave
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Brak słów wątek zamknięty W niedzielę umówiliśmy się ze znajomymi na molo poszliśmy do moloteki....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty W menu widnieje pozycja "kawa" - barman stwierdził, że kawy nie będzie bo...
~Plażowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Sopot w Brzeźnie wątek zamknięty Klimat z Sopotu na terenie Brzeźna - czy to możliwe? Uwaga! Jestem z tych...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

super! wątek zamknięty Jak dla mnie miejsce super! drinki sa przepyszne a barmani doswiadczeni i...
~Magdaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Porażka nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj po raz pierwszy i po raz ostatni, nie polecam, nie dość że...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Jak zwykle dobry klimat ale chyba nowy kucharz wątek zamknięty Klimat jak zwykle mega ale kuchnia na duży plus w zeszłym roku czekało się...
~B&J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

typowa mordownia z nieheblowanymi dechami do siedzenia wątek zamknięty strach wejść, lokal typu "budy" z piwem. klientela to "kiboli"...
~Czystek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry