Widok

Monika - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Polecamy z całego serca! Syn uczęszcza już drugi rok, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z jego rozwoju i postępów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy, Pani Moniko. Drugi rok to dla nas najlepszy znak, że robimy swoją pracę dobrze, a postępy syna cieszą nas tak samo jak Państwa. Dziękujemy za zaufanie i polecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry