Widok

Monika - opinia

Nie polecam! Dostałam voucher od męża w prezencie (strzyżenie koloryzacja modelowanie) ... poczytałam opinie ale stwierdziłam: przecież nie może być aż tak źle! No i poszłam. Czekałam 40 minut chociaż prędzej umawialam wizytę no ale w końcu trafiłam w ręce "marchewkowej fryzjerki" nie znam imienia. I zaczęło się nie mogą mi pofarbowac włosów bo mam rozjasnione (rozjasnilam na własną odpowiedzialność) bo nic innego nie były w stanie mi zaproponować chyba że im doplace to mi pofarbuja, gdy prosiłam o zmycie rozjasniacza powiedziały ze mam jeszcze siedzieć (efekt popalona skóra głowy) gdy już mi zmywala rozjasniacz z niechęcią pytała się czy strzyc też się chce i to był Wgl koszmar nie miała ścinać z długości tylko mocno je wycieniowac żeby nadać objetoscito ściela mi włosy z długości co najmniej o połowę i narobiła "dziury" (byłam poprawić u sprawdzonej fryzjerki to powiedziala że tak spartolonej roboty w życiu nie widziała) no i modelowanie tylko na szczotke jak mi je uniosla to wygladalam jakbym miała trójkątna głowę jak stara baba a mam 25 lat a wyprostować jej się nie chciało chociaż o to prosiłam! Poplakalam się wychodząc z tego salonu a powinnam wyjść zadowolona! NIE POLECAM!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również tak miałam, chociaż chodziłam już do tego salonu ale do innej fryzjerki, ta rudo włosa Pani nie potrafi strzyc ani farbować włosów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...zapomniala pani jeszcze dodac, ze spoznila sie pani 20 min. dlatego musiala pani czekac...a kolejne 20 min. zajelo tlumaczenie pani, ze rozjasniacz do wlosow to nie farba, a w ten sposob pani sama w domu traktuje swoje wlosy i ze my takich praktyk nie stosujemy i mozemy to zrobic na pani odpowiedzialnosc, poniewaz po takich "koloryzacjach" wlosy sie lamia i krusza...proponowalysmy pani, koloryzacje, ale na wlosy w takim stanie-rozjasnianych rozjasniaczem domowym sposobem do bialosci zadna farba nie chwyci, jest konieczna pigmentacja+ koloryzacja, za doplata 50, zl., bo gropupn miala pani tylko na sama koloryzacje, calkowity koszt uslugi byl by 129 zl., a dziury we wlosach nie sa efektem strzyzenia, tylko tego przed czym ostrzegalysmy...same sie lamia i odpadaja! i to pani sama doprowadzila swoje wlosy do takiego stanu. Gdybysmy zmyli wczesniej rozjasniacz, to napisala by pani, ze wlosy sa zolte i jest pani niezadowolona, jak bysmy odmowili uslugi, to by pani napisala co to za salon, co odmawia uslugi...
NIESTETY SA OSOBY, KTORYM SIE NIE DOGODZI,A POTEM PISZA W INTERNECIE SWOJE ZALE,ALE NAJPIERW TRZEBA SIE NAUCZYC SLUCHAC I ROZMAWIAC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również mogę dodać, że ma pani zły personel, co to za fryzjerka która sama nie potrafi dobrać farby, co to za kosmetyczka która wtrąca się w sprawy fryzjeki, jesli ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego! korzystałam z waszych usług kolor wyszedł bardzo ładny ale strzyżenie masakryczne, i przez to tracicie klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p.Aleksandro, pani kosmetyczka jest tez wlascicielka, wiec chyba ma prawo sie wtracac, a poza tym zajmuje sie wizerunkiem, wizazem i stylizacja... bardzo czesto dobiera kolory farb , zeby pasowaly do urody klientki i chyba robi to dobrze, skoro sama pani napisala, ze kolor sie pani podoba. Jezeli ktos jest z jakiegos powodu nie zadowolony, wystarczy poprostu powiedziec lub zadzwonic do nas i napewno jakos to rozwiazemy, poniewaz klientkom jak i nam zalezy na zadowoleniu obu stron, tym bardziej skoro ktos byl u nas to wie, ze nie gryziemy. Pisanie w internecie nikogo nie uszczesliwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja równiez korzystałam z usług tej rudej pseudo fryzjerki!I nie dziwię się ze jest pani niezadowolona bo ja do tej pory nie mogę do siebie dojść po tej wizycie!Włosy moje są zniszczone kolor się wypłukał od początku był okropny a teraz jest straszny!czekam cierpliwie aż mi włosy trochę odpoczną i odrosną żeby coś z nimi zrobić!Ta pani nie dosć że jest niedouczona w swoim zawodzie to do tego jest osobą niemiłą.dziwię się pani właścicielce ze daje zatrudnienie komuś takiemu. Naprawdę drogie panie nie chodzcie do tego salonu!Jedna wielka porażka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry