Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanowczo odradzam wątek zamknięty Wykupiłam groupon za 110 zł (farbowanie sombre, strzyżenie oraz...
~JA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Stylizacja oprawy oka - regulacja i henna brwi wątek zamknięty Salon odwiedziłam już kilkukrotnie, zdecydowałam się na hennę brwi i efekt...
~Zadowlona stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Powtórzę raz jeszcze - nie polecam tego salonu. Według mnie pani fryzjerka...
~Jednorazowa klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

zawsze zadowolony wątek zamknięty jestem zawsze zadowolony ze strzyzenia i z atmosfery w salonie
~prefix
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

niestety nie polecam wątek zamknięty Niestety dolączam się do negatywnych opinii na temat salonu. Miałam...
~kololo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Fryzjerka w salonie Lui to jakiś żart wątek zamknięty Trafiłam pod rękę p.Eweliny, która minęła się chyba z powołaniem, bo z...
~berni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Zadowolona klientka wątek zamknięty Serdecznie Polecam salon bardzo miłe Panie znające się na swoim fachu. Ceny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Kupiłam groupon na sombre, ale niestety nie mam na głowie nic, co przypomina...
~xyz
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Profesjonalny Manicure i Pedicure wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Ładnie urządzony i przytulny salon. Pani Luiza...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Super pani fryzjer wątek zamknięty Wychodząc z tego salonu byłam bardzo szczęśliwa. Zapuszczałam włosy długo i...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Salon w pełni spełnił moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm wykonywanych...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Dostałam voucher od męża w prezencie (strzyżenie koloryzacja...
~Monika
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Zszokowana klientka!! wątek zamknięty Kilka dni temu odwiedziłam salon Lui .Przeczytałam ofertę Grouponu,była...
~Jadwiga Pyc
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Wychodząc z tego salonu mało się nie poryczałam ze złości. Zapuszczałam włosy...
~Przerażona klientka
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Nowa Pani Fryzjer! wątek zamknięty Jestem stała klientka salonu, korzystałam z usług kosmetyczki ale z fryzjerki...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

kolor moze ładny, ale sciecie... wątek zamknięty pani Fryzjerka (nie wiem jak miała na imie, burza rudych loków na glowie)...
~niezadowolona
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

naprawdę świetne! wątek zamknięty Jestem absolutnie zadowolona. Pierwsza moja wizyta była z grouponu i powiem...
~Róża
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

nie polecam!!! wątek zamknięty Nie polecam... Pierwszy termin wizyty został odwołany z powodu choroby...
~Zażenowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Nie wyszkolona fryzjerka wątek zamknięty Byłam zrobić ombre z blondow i podciąć końce,przed przyjściem do salonu moje...
~Mimi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Salonik gustowny,choć trochę ciemno !!! wątek zamknięty Szkoda ,że wczśniej nie poczytałam o salonie Lui.Żeby było szybciej do farby...
~wściekła
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry