Widok

Zdecydowanie odradzam

Kupiłam groupon na sombre, ale niestety nie mam na głowie nic, co przypomina sombre, czy nawet ombre. Pierwszego dnia po wizycie jeszcze miałam zrobione odrosty (których wcześniej nie miałam) - ciemniejszy odcień przy skórze głowy, teraz po dwóch myciach moje włosy są identyczne jak przed farbowaniem. Zapłaciłam 110 zł, by moje i tak dość porowate włosy zostały potraktowane rozjaśniaczem bez żadnego efektu. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Dodam jeszcze, że fryzjerka była niesympatyczna. Zrobiłam sobie dodatkowo paznokcie hybrydowe, które po 2 dniach poodpryskiwały - więc również odradzam.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon upadł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach, zapomniałam dodać, że na koniec pani fryzjerka zrobiła mi loki na lakier do włosów i prostownicę - choć wcześniej narzekała na moje zniszczone włosy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że przez takie coś salon upada, korzystałam z usług tego salonu i byłam zadowolona do czasu gdy pracowała tam "czarnulka" fryzjerka, może ktoś może mi powiedzieć gdzie teraz Ona się znajduje ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/styl.fryzjer?fref=ts

znalazłam na facebooku, tez byłam z Niej zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
już miałam kupować właśnie sombre na gruponie i iść do nich w tym tygodniu! dziękuję Wam za opinię dziewczyny!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry