Widok

naprawdę świetne!

Jestem absolutnie zadowolona. Pierwsza moja wizyta była z grouponu i powiem szczerze- jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjera tak zadowolona. Kolor na włosach wyszedł pięknie a ułożona fryzura- prosta i łatwa w późniejszej "obsłudze". Pani fryzjerka bardzo miła, nie zamęczała mnie zbędną i głupawą gadaniną widać też było, że wiedziała co robi, sam salon jest bardzo ładnie urządzony, faktycznie mały, ale gustowny. Wróciłam póki co jeszcze jeden raz, ale na pewno będę wracała częściej. Wszystkim znajomym już poleciłam, kilka koleżanek też się wybrało i były równie zadowolone. Nadmienię jeszcze, że po raz pierwszy spotkałam się z tym, że gdy powiedziałam "proszę podciąć końcówki, tylko około 3 cm", to dziewczyna rzeczywiście podcięła te 3cm, a nie jak większość fryzjerek ścina połowę włosów. Naprawdę gorąco polecam!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba fryzjera sama sobie napisała taką opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie, nie jestem fryzjerką, tylko klientką. Wymagającą i zadowoloną. Po komentarzach widzę, że większość kobiet, które tu się wypowiada to jakieś głupawe panienki z wymaganiami z kosmosu, którym nigdy się nic nie podoba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry