Widok

Omijać szerokim łukiem

Wychodząc z tego salonu mało się nie poryczałam ze złości. Zapuszczałam włosy długi czas, by zrobić tylko delikatne refleksy i już nie katować ich po całości farbą. Fryzjerki w tym salonie jednak wiedzą lepiej co dla mnie lepsze i tak wyszłam z niego z żółto-pomarańczową, do niczego nie podobną, spaloną kupą siana na głowie.
Panie z salonu z szerokim uśmiechem wciskały mi, że wyglądam cudownie w tym zrudziałym kurczaku na głowie.
Odradzam ten salon, przykro mi, ale dawno nie trafiłam na takie amatorstwo(żadnych dyplomów na ścianach nie widziałam, obawiam się, że nie było czego powiesić).
O D R A D Z A M, no chyba że ktoś gustuje w paleniu włosów mocnym rozjaśniaczem i kolor żółto-pomarańczowy bliżej nieokreślony.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również nie moge polecić tego salonu

Ja akurat korzystalam z pedicure hybrydowy przez zakupiony kupon z grupona, Pani ktora wykonywała mi usługe cały czas narzekala że paznokcie mam za krótko obcięte... albo nie było w salonie rekawiczek jednorazowych- spowodowało to opóznienie i kolejna klientka która czekała na zabieg siedzac w poczekalni dostała pod nogi basenik żeby juz moczyła- w poczekalni- sic! Co to ma w ogóle być? Jak przychodzę do kosmetyczki to chce się zrelaksować a tam był istny bałagan, czułam sie jak nieproszony gość, niespominając już że sam pedicure też pozostawiał wiele do życzenia, sama sobie ladniej potrafie pomalować paznokcie :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po raz kolejny ktoś się dziwi, że za połowę ceny nie otrzymał super usługi. Dziwcie się dalej...
Nie pochwalam, bo jak się ktoś zgodził świadczyc usługi dla Grupona za mniejszą kasę, to i tak powinien robić to dobrze, ale można się tego spodziewać i nie liczyć na super obsługę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
narzekala, czy dobrze radzila? bo jak sie za krotko obcina paznokcie to sie wrastaja...z tego co wiem . Ciekawosta jest to,ze przegladam fora restauracji i salonow i narzekaja tylko Ci z grupona, moze cos jest nie tak z tymi co kupuja na takich zakupach grupowych, nie maja co robic , siedza w sieci i wypisuja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja akurat nie byłam w tym salonie z grouponu, i też muszę powiedzieć że nie jestem zadowolona, dawno nikt mi tak włosów nie zniszczył, jednym słowem tragedia, nie polecam, przede wszystkim koloryzacji na tych farbach!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no niestety mnie to też w tym salonie się przytrafiło, włosy zniszczone na maxa, słabe farby mają, fryzjerka niezbyt dobra w koloryzacji, nie polecam, wręcz odradzam szczerze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też odradzam koloryzację w tym salonie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam jeszcze raz!

Dopiero teraz przeczytałam dokładnie komentarze na temat tego salonu i wygląda na to ze ja nie jestem pierwszą niezadowoloną osobą!Jednej pani tak samo jak mnie wciskano ze jest ładny kolor a włosy zostały zniszczone!jak czytałam to więcej jest negatywnych komentarzy jak pozytywnych!Ja się dziwię że w takim dobrym punkcie miasta istnieje taki zakład!Z taką opryskliwą fryzjerką i z szefowa ,która nie zwraca uwagi na to co wyczynia ta ruda osoba!Ja tego nie mam zamiaru tak zostawic bo nikt nie ma prawa tak traktować drugiego człowieka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry