Widok

Monitoring piwnicy

Znajomym okradli piwnicę. Nie chciałbym być kolejną ofiarą. Dlatego szukam jakieś kamerki która wysyłałaby mi informację że ktoś się zjawił w polu widzenia. Ktoś zna jakąś kamerkę godną polecenia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamerka w piwnicy to raczej słaby pomysł, najprawdopodobniej nie będzie tam solidnego zasięgu WI FI lub GSM ( chodzi o kamerkę IP )
Jeżeli już to czujnik ruchu lub kontakt drzwiowy radiowy bo ich sygnał ma lepszą przenikalność przez ściany, może być bateryjny nawet.
Najlepszym wyjściem jednak byłby czujnik lub kamera kablowa ale czy jest możliwość poprowadzenia kabla ?
hexanet728@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze ,sa solidne "wrota" i zamki...,kamerka nie ochroni twoich "skarbow" przed sku.....wysynami zlodziejskimi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

trafiłem w internecie na kamerkę Mikavi YE2. Ma opcję powiadomienia więc potestuje i zobaczymy efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam minikamerę, której złodziej nie zauważy. Można ją zakupić w tym sklepie: https://24a-z.pl/kamery-bezprzewodowe-c-26.html Można ją połączyć z telefonem, albo komputerem i obserwować wszystko co dzieje się w piwnicy. Oczywiście kamerki tej firmy posiadają również funkcję nagrywania, a nie tylko odbiór obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry