Odpowiadasz na:

Re: żal i smutek

i ta muza która budowlańcy nawalają od 6 rano, budowa generuje halas ale to nawalanie muzy jak w wiejskiej remizie to przeginka zgłaszam to

i ta muza która budowlańcy nawalają od 6 rano, budowa generuje halas ale to nawalanie muzy jak w wiejskiej remizie to przeginka zgłaszam to

zobacz wątek
4 lata temu
~roman

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry