Monte Cassino De Luxe

Pensjonaty, wille

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Spędziliśmy w tym hotelu 3 noce i jesteśmy bardzo zadowoleni! Jest to miejsce...
~Ela i Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Świetne miejsce wątek zamknięty Świetny obiekt dla osób szukających miejsc ze swoistym "klimatem". Pokoje są...
~Magdalena L.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Polecam! wątek zamknięty Fantastyczna lokalizacja (przy głównym "deptaku", obok molo w Sopocie), a...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

doskonałe zakwaterowanie wątek zamknięty Piękny hotel z ekskluzywnymi łazienkami, które zrobił na mnie wrażenie jak...
~Julia W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam ten hotel. Spędziłem w nim prawie 2 tygodnie razem ze swoją...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2011

super miejsce- gorąco polecam wątek zamknięty byłam z narzeczonym w tym wspaniałym miejscu, same centrum blisko morza,...
~Sandra
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

nie polecam wątek zamknięty Radze wystrzegac sie tego miejsca. Recepcjonista wyglada niechlujnie,...
~Michał
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2009

Handlowiec W-wa - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z pokoi Montecassino de luxe byłem tam przez 3 doby poziom na...
~Handlowiec W-wa
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

:) wątek zamknięty Bardzo urocze miejsce! Samo centrum Sopotu, wszędzie blisko. Mila...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam ten obiekt, co roku spedzam tu wakcje i polecam kazdemu z...
~AniaP
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

10

wątków

do góry