Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystian - ocena Zupa cebulowa była przepyszna, Picante penne Salsiccia zostało przyniesione...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Radek - ocena Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Gdyni, organizowaliśmy tu przyjęcie...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Pati - ocena Polecam, wszystko pyszne i super obsługa
~Pati
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

sandra - opinia Pyszne jedzenie i drinki - polecam!
~sandra
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Krzysztof - opinia Bardzo dobry makaron. Nie mam sie do czego przyczepić.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

kamil - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług restauracji wielokrotnie. Za każdym razem spotkałem się z...
~kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Madzia - opinia wątek zamknięty Pizze przepyszne a desery jeszcze lepsze:) jemy tam regularnie, bardzo polecam
~Madzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Niby obiecująco, ale... wątek zamknięty Wybraliśmy się do Monte Verdi bazując na opiniach tu zamieszczonych, no cóż,...
~MG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Przemiła obsługa i wspaniałej jakości kuchnia! wątek zamknięty Monte Verdi to restauracja, do której od lat chodzimy z całą rodziną na...
~Laura
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Komunia w przytulnym miejscu wątek zamknięty Miałam obawy, ponieważ ostatnia moja wizyta miała miejsce w 2011 roku, czy...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

niedzielna niespodzianka w Monte wątek zamknięty przesympatyczny lokal i obsługa! pizza w niecałe 10-15 minut(co dla dzieci...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Moja włoska restauracja #1 wątek zamknięty Jestem stałą klientką i nigdy się nie zawiodłam. Jedzenie dosmaczone, duży...
~Kasia78
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Moja ulubiona restauracja wątek zamknięty Monte jest restauracją, do której wracamy regularnie. Jedzenie dosmaczone a...
~Kasia81
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Nic dodać nic ująć! wątek zamknięty Jedna z najbardziej przytulnych restauracji na mapie trójmiasta. Menu,...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Menu ciekawe. Zamówiona bruschetta z pomidorami oblana sosem balsamico - na...
~123
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Moge polecić wątek zamknięty Dzięki krytycznym komentarzom poniżej byłem troche sceptycznie nastawiony do...
~Andrew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Prawie godzinę czekałam na danie + nieprofesjonalna obsługa wątek zamknięty Wybraliśmy się z przyjaciółmi do restauracji Monte Verdi z nadzieją na dobre...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Jestem rozczarowana zmianą, jaka zaszła w Monte. Po dłuższej przerwie...
~Szminka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Była to moja pierwsza wizyta w lokalu i zdecydowanie ostatnia. wątek zamknięty Rezerwacji na 4 os. dokonaliśmy osobiście na 3 godziny przed planowanym...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Restauracja Monte wątek zamknięty Odwiedziliśmy Monte z rodziną i przyjaciółmi z różnych zakątków świata....
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

71

wątków

do góry