Montownia Fryzur

Fryzjerzy

Gdynia, Sieradzka 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Drugi raz i ostatni - opinia wątek zamknięty Obsługa miła, salon przyjemny, właścicielka energiczna aż nazbyt i...
~Drugi raz i ostatni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

P - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem od wielu wielu lat. Obsługa na najwyższym poziomie,...
~P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Zadowolona wątek zamknięty Usługi na wysokim poziomie, ze świetnymi kosmetykami i obsługą. Dziewczyny...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Bardzo Zadowolona wątek zamknięty Korzystam z usług Montowni Fryzur od roku, średnio raz w miesiącu i jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Krystyna - opinia wątek zamknięty Od dwóch lat przychodzę regularnie do p.Kasi i zawsze wychodzę...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

męskie strzyżenie wątek zamknięty Polecam męskie strzyżenie w Montowni. Zawsze wychodzę zadowolony. Dodatkowo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

drugi i ostatni raz wątek zamknięty Pani Kasia sympatyczna, w fajnie czerwonych włosach, lecz jej narzucająca...
~MartyM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Klientka sporadyczna wątek zamknięty Sporadycznie korzystam z usług Montowni Fryzur i szczególnie polecam Panią...
~Klientka sporadyczna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Katina3m wątek zamknięty Najlepszy SALON w 3mieście :) p.Kasia potrafi zrobić z niczego, coś naprawdę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Druga i ostatnia wizyta wątek zamknięty Pani Kasia jest bardzo sympatyczna, dba o miłą atmosferę, ale niestety...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

salon na poprawę humoru wątek zamknięty pięknie dziękuję p.Kasi za super fryzurę, doradztwo i bardzo mile spędzony...
~weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!!! wątek zamknięty Chodzę do Pani Kasi i nie tylko ja, cyklicznie co około 1 miesiąc. Nigdy nie...
~Jolka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Koniec dawania dalszych szans!!!!!!! wątek zamknięty W Montowni Fryzur gościłam parokrotnie i za każdym razem wychodziłam...
~Collie
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty a ja byłam dzisiaj właśnie u p.Kasi i jestem bardzo zadowolona, z resztą jak...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

przestroga innym wątek zamknięty Niestety pomimo mojej sympatii do tego salonu i pracujących tam osób moja...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

coś nie gra wątek zamknięty Z usług Montowni korzystałam kilkukrotnie. Za każdym razem wychodziłam w...
~m.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Nie dla mnie wątek zamknięty Koleżanka zachęciła mnie do skorzystania z usług Montowni i żałuje, że jej...
~LalaAla
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

super salon!!!!! wątek zamknięty oczywiście polecam Panią Kasię! super pomysły i rozsądna cena!
~marlena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

prawdziwa montownia wątek zamknięty Salon poleciła mi koleżanka i mogę śmiało powiedzieć że nazwa jest...
~ewcia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2011

najlepszy fryzjer w Trójmieście! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy zakład fryzjerski w jakim byłam. Miła atmosfera,...
~Ola N.
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

37

wątków

do góry