Widok

Mori - ocena

Psychiatra M. Kobus Temat dostępny też na forum:
Bardzo nie polecam..Na znany lekarz z opiniami 5,0 tylko dlatego że krytykujące go opinie zaraz komentuje winą rodziców: nie chcą rzetelnej diagnozy, nie przyjmują diagnozy itd. Dlatego nie ma sensu z nim tam dyskutować. Na wizycie milion arkuszy do wypełnienia. NIBY czyta dokumentację i zarazem rozmawia z dzieckiem. Zadaje pytania nie adekwatne do wieku. Wyciąga bzdurne wnioski np że dziecko powtarza klasę nie pytajac rodziców i nie zaglądając do dokumentacji, Wszystko pobieżnie,bo nie analizuje arkuszy, po czym z marszu każdemu przypisuje autyzm i od razu wręcza karteczkę z ośrodkami i osobami wykonującymi ADOS odpłatnie tłumacząc że :na NFZ to za długo. Nie dajcie się zwariować. Bardzo nieprzyjemny, jeśli tylko zadacie pytanie niewygodne dla niego zmienia oblicze. Kasa.kasa. kasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni się z Panią zgadzam. Ten człowiek po prostu ma dwa oblicza. Ja akurat jestem pełnoletni i miałem u niego badanie z sądu w sprawie ubezwłasnowolnienia. Też zauważyłem, że wyciąga bzdurne wnioski, o których doskonale wie, że są nieprawdziwe. A z tym jak na portalu znany lekarz odpiera zarzuty... po prostu wyszczekany buc. Jak sytuacja robi się niewygodna dla niego, to staje się bardzo nieprzyjemny. Dla mnie - tak jak w piosence Lady Pank - mniej niż zero...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni się zgadzam. Podczas wizyty 40 min dostaje się kilka kartek papieru do wypełnienia na już. Najlepiej szczegółowo po czym po 5 min następuje dyskusja i omówienie arkuszy których i tak nie zdąży się wypełnić bo niby kiedy (nikt tam nie wpadł jeszcze na to że można je wysłać mailem wcześniej).
Po szybkiej rozmowie (dosłownie szybkiej bo lekarz aż trajkocze żeby jak najszybciej załatwiać sprawę) decyzja to standardowy ADHD i Asparger no i Autyzm.
Do tego wspomniany również na znany lekarz test ADOS i formularz do leczenia farmakologicznego. Wszelkie próby dyskusji są od razu ucinane i zbywane. Po 40min czas się kończy i czas opuścić gabinet. Ewentualne pytania zostają bez odpowiedzi.
Proszę też zwrócić uwagę na sam komentarz na znany lekarz. Na początku podana jest informacja że ADHD i autyzm wymagają czasu aby go zdiagnozować. Po czym w tym samym komentarzu lekarz twierdzi że 3 spotkania wystarcza. Z czego pierwsze to wypełnianie formularzy. Nie wiem więc gdzie ta duża ilość czasu Tak jak pisano opryskliwy gość, z którym nie da się nic przedyskutować.
Bardzo widać presję czasu aby przyjąć jak najwięcej klientów w ciągu dnia. Istota psychiatrii czyli dyskusja w ogóle nie występuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Nie mogę znaleźć kontaku do pani Ewy . Nr z internetu nie jest aktywny. Czy ktoś mógłby poratować...

Marta - ocena (4 odpowiedzi)

Super, super, super, polecam!

Ania - ocena (5 odpowiedzi)

Przedszkole Baśniowa Akademia na ulicy Baśniowej 10 w Gdańsku w okolicach Kowal, to prawdziwa...

do góry