Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - opinia wątek zamknięty Wspaniali ludzie, pełni pasji i zaangażowani. Polecam jako najlepszą firmę...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Najlepsi! wątek zamknięty Współpracowałem już z kilkoma tego typu firmami. Ale firma Mosaic jest...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

profesjonaliści i artyści :) wątek zamknięty Współpracujemy już od kilku lat i serdecznie polecamy!
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Urodzinki 6 latka wątek zamknięty Polecamy, polecamy, polecamy, Solidna i profesjonalna firma. Bogata oferta,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Pokaz LED na weselu wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Mosaic przy organizowaniu wesela....
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Polecam. Dla firmy i dla dziecka :) wątek zamknięty Z oferty Mosaic korzystałam dwukrotnie i na pewno jeszcze tu wrócę. Pierwszy...
~Wiola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Oczarowani... wątek zamknięty Jeszcze raz pragnę bardzo, bardzo podziękować firmie "Circus Mosaic" i...
~KLatarzyna Rezmer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Jeśli szukacie czegoś niebanalnego polecam! wątek zamknięty Współpracowałam z grupą Mosaic kilkakrotnie i za każdym razem byłam...
~Kinga Kuczyńska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Mistrzostwo świata wątek zamknięty Cóż tu dużo mówić, po prostu mistrzostwo świata! Przy współpracy z MOSAIC...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Świetna atrakcja na weselu! wątek zamknięty Polecam mimów, którzy na naszym weselu zachęcali gości do tańców w pierwszym...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Firma Mosaic oferuje bardzo szeroki wachlarz usług animacyjnych, poza tym...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry