Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
elQrczak - opinia Szczerze polecam! Odkąd zacząłem przygodę z motocyklem wracam do Moto-Akcesu...
~elQrczak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Super sklep motocyklowy. wątek zamknięty Miła a przede wszystkim fachowa obsługa, spory wybór odzieży i kasków -...
~Wiechu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

misiakw - opinia wątek zamknięty dziewczynie zamówiliśmy spodnie, przyjechały dopiero po 3 miesiącach. ja od...
~misiakw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Opinia po kilku zakupach. wątek zamknięty Padł mi akumulator i trafiłem na ten sklep, zaniosłem stary do sprawdzenia,...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Mogłoby byc lepeij wątek zamknięty Ceny w sklepie są konkurencyjne, ale na zamówiony towar czekałem 11 dni,...
~tommm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Odzież CR8 - największy badziew wątek zamknięty Generalnie koleś już na starcie zjeżdża z ceny tych swoich "lepszych"...
~BlueUser
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

NIE polecam odzieży CR8 creight wątek zamknięty Kupiłem ... zrobiłem 10tyś km - kurka do śmietnika. Badziewna skóra,...
~Zenada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

NIE POLECAM - Uciapany wątek zamknięty Nie polecam sklepu. Po zamówieniu okazało się że uszczelniacze zawieszenia...
~Uciapany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

MATT - opinia wątek zamknięty Polecam ten sklep bardzo mocno wszystkim motocyklistom szeroki wybór...
~MATT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Zetofil - opinia wątek zamknięty A ja szczerze polecam ten sklep,ponieważ obsługa ma profesjonalne podejście...
~Zetofil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

R1 - opinia wątek zamknięty wchodząc do sklepu nikt nie odpowiada na dzień dobry czy też do widzenia......
~R1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Sklep to fikcja wątek zamknięty Godziny otwarcia sklepu są fikcją tj. nie szanuje się klientów. Jeżeli...
~AM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 marca 2011

polecam wątek zamknięty polecam ten sklep bardzo mocno wszyskim motocyklistom szeroki wybór akcesori...
~jacek ,k,
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry