Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wycieraczki :( wątek zamknięty Witam ! Dzisiaj miałam niemiłą przygodę z awarią wycieraczek w moim autku....
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Wymiana sprężyn-przód w VW Passat B6 wątek zamknięty Nowe sprężyny + zestaw naprawczy amortyzatora na dwie strony - moje (386 PLN)...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Wymiana rozrządu wątek zamknięty Mąż wysłał mnie do warsztatu na wymianę rozrządu, auto do odebrania w ten sam...
~Daria Wędzina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Hamulce. wątek zamknięty Dokonywałem w tym warsztacie wymiany płynu hamulcowego, tarcz i klocków....
~Jarosław Markiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Problem z elektryką wątek zamknięty Samochód był do odbioru na następny dzień, pomogła wymiana świec i kali...
~Nina Sajdak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Odgrzybienie + nabicie klimatyzacji wątek zamknięty Korzystałem z usługi odgrzybienia + nabicia klimatyzacji. Usługa...
~Rafał Górka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Wymiana opon wątek zamknięty Wymiana opon + wyważenie na 5 z +. Cała usługa trwała może 15 minut, bez...
~Łukasz Cichoń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

bylo dobrze ale.................... wątek zamknięty Ogolnie obsluga mila. Lecz Panowie zamiast naprawiac glowna usterke biora...
~Arrr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Zwykli "wymieniacze" jakich wielu a nie mechanicy wątek zamknięty Nie usunęli usterki - przy okazji wymienili kilka czujników bo "być może to...
~Autor *
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Seat Ibiza wątek zamknięty Naprawa szybka, skuteczna, profesjonalna - polecę ten warsztat każdej...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Szybko, tanio, profesjonalnie i wygodnie. wątek zamknięty Zaufanie jest dla mnie podstawą podjęcia jakiejkolwiek współpracy. Kiedy...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Wymiana opon dla mnie super dzięki☺ wątek zamknięty Jak zawsze za ganiany nie mam czasu na wymianę opon. Zrobiło się zimno i nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Wymiana opon Gdańsk wątek zamknięty Wymiana opon wraz z wyważaniem przebiegła sprawnie i w rozsądnej cenie....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Nie polecam pod żadnym warunkiem wątek zamknięty Witam. Przyjechałem do tego warsztatu bo padla mi turbina w diselu. Zmienili...
~Borys
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Nie polecam pod żadnym warunkiem wątek zamknięty Witam. Przyjechałem do tego warsztatu bo padla mi turbina w diselu. Zmienili...
~Borys
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

zawsze moto ciler wątek zamknięty Jestem klientem Leszka od kilku lat.nigdy mi nie odmowil pomocy,a jesli uznal...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Koła wątek zamknięty Nie zostały przyzwoicie dokręcone i wyważone koła... na półce tylej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Dobry warsztat samochodowy w Gdańsku wątek zamknięty Długo szukałem warsztatu w Gdańsku do którego jeździł bym bez obaw i...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Regularnie naprawiam u nich samochody w rodzinie i jestem w pełni zadowolony....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

dobry mechanior wątek zamknięty Auto zrobione zawsze na czas. Termin na jutro, naprawa w ciągu jednego dnia....
~BTn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry