Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz S. - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc... Szybko pomogli ogarnąć nam aku podczas wyjazdu do ich...
~Bartosz S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Marek W. - opinia wątek zamknięty Dobra i fachową pomoc w doborze akumulatora. Przetestowali mi akumulator i...
~Marek W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Dominik - opinia wątek zamknięty Polecam :) obsługa sprawna, przed wymiana sprawdzono stan starej baterii i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Miła i pomocna obsługa, szybka a co najważniejsze sprawna wymiana...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Stanisław - opinia wątek zamknięty Akumulator sprawdzony i wymieniony od ręki. Zobaczymy, jak będzie się...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam firmę motocar Gdańsk za profesjonalizm, fachową...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam MotoCar Akumulatory. Mialam problem z autem ktore nie chcialo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Duży asortyment akumulatorów do motocykli....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko. W ciągu 15 minut został przetestowany stary...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Więcej takich fachowców jak pan Bartek.do tego ceny naprawdę atrakcyjne i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Jacek Rolik - opinia wątek zamknięty Wysłałem e-mail do Bartka Nowaka, właściciela Motocar odnośnie akumulatora,...
~Jacek Rolik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Szybko sprawnie, uczciwie a do tego sympatycznie. Polecam
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Bartkowi dramat z często rozładowującym się akumulatorem...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Damiana - opinia wątek zamknięty Zakup akumulatora to dla mnie niemałe wyzwanie, jednak z pomocą MotoCar...
~Damiana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Jarosław - opinia wątek zamknięty Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnych pieniądzach.
~Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam MotoCar! Pan udzielił mi fachowej - a przede...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Karolina W. - opinia wątek zamknięty Polecam! Do punktu trafiłam przypadkiem, gdyż auto zaczęło szwankować przy...
~Karolina W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Marzena - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc! Trafiłam do sklepu kilka dni po otwarciu i zaskoczył mnie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry