Widok

Motocyklem na Bałkany ;-)

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów, jeśli ktoś z was ma ochotę delektować się urokami Bałkanów to zapraszam do wspólnego wyjazdu. Na chwilę obecną jest nas dwóch śmiałków ja, czyli Jacek ( 52l) i Tadeusz (54), pozytywnie nastawieni do życia i łaknący przygód. W zamiarze jest zobaczyć urokliwe miejsca Macedonii, Bośni i Albanii jeśli czas pozwoli. Planujemy wystartować 27.04 piątek bez stresu , pośpiechu z pełnym spokojem. Mieliśmy dwa wspólne wyjazdy Bodeńskie i Chorwacja czas na kolejną przygodę.....;-) Chcemy w dwóch tygodniach się zamknąć i starać się nie przemęczać drogą do sześciu godzin jazdy dziennie ( jak się uda ;-). Mieszkam w Baninie od niedawna, wcześniej zamieszkiwałem w lubuskim miło będzie poznać kogoś o podobnych pasjach. Nic nie jest na sztywno, pełna elastyczność.......przygoda, to się liczy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia i przyczepności :)

Ja chcialem bardzo objechac z koncem czerwca Skandynawię. Chyba jednak nici z planow, choć kto wie... ale pogoda się zrobiła piękna i sezon można zacząć!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że tam to przełom lipca, sierpnia, czerwiec trochę zimno. W tym okresie płyniemy do Sztokholmu na weekend z VESPAMIi no i tam....... ;-) . Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry