Widok

Może już czas aby zakończyć odpalania petard

jak wyżej
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
Do 24.00 można legalnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Adoptowałem psa z Ciapkowa i strasznie reaguje na wystrzały. Rozumiem noc Sylwestrowa. Legalnie też mogę potrącić pieszego jadąc z przepisową prędkością, tego który idzie nieprzepisowo. Jednak mi to nigdy nie przyszło mi to głowy. Troszeczke empati.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

Mój pies też jest na lekach uspokajajacych i też chcialabym prosić o wyrozumiałość. Pomyślcie o innych A nie tylko o sobie. Napewno to nie tylko moje zdanie ale dużo innych ludzi którzy kochają zwierzęta.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

Zawsze było strzelanie.. I będzie..
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 13

I niech właściciele takich wycieraczek.a nie psów wezmą coś na uspokojenie..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

To zgodnie z twoją logiką sr*..e mojego psa na twojej posesji od teraz będzie odbywało się systematyczne. Do tej pory nie było , a teraz będzie.
Zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach stanowi, że każda gmina ma obowiązek ustalenia własnych zasad w tej sprawie.
Po opinii Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Rada Miejska w Żukowie uchwala co następuje:

§ 5. 1. Właściciel nieruchomości zobowiązany jest do uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z części nieruchomości służącej do użytku publicznego w tym z chodników położonych bezpośrednio wzdłuż należącej do niego nieruchomości w sposób obejmujący:

1) uprzątnięcie mechaniczne lub ręczne,

Dobrego i miłego sprzątania trącącego nutą zapachu psiego gów a.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

moja droga jest prywatną..jak podejdzie tu jakiś kundel to będzie jego ostatnie sr*nie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proponuję udać się do specjalisty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Strzelanie petardami ma też dobre strony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

My strzelamy dwa dni w roku,a wasze psy cały rok..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

..sr*ja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie.. sr*ją cały rok,i my to musimy tolerowac,ze wszedzie syf po waszych pieskach. To jak przez te dwa dni w roku sr*ja w waszych domach,to nie az tak zle..
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

imbecylu tobie nie pomogło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mi zostało na 10 min strzelania w piątek będę odpalal
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Odpalaj odpalaj . Ale życzę ci żeby twoje dziecko /wnuk bało się tak samo jak te bezbronne zwierzaki. Pozdrawiam i powodzenia ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Zakazać wszystkiego, niech nie będzie niczego. Ave pieski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miło, że się przedstawiłeś / przedstawiłaś, ale, proszę, nie mieszaj do tego psów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W czasie wojny też strzelali........
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

bądź romantyczny dla ludzi..nie dla głupich kundli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A Szarik i Cywil nie bały się wybuchów i strzałów, psy myśliwskie to nawet bardzo lubią i są podniecone polowaniami. A w ogóle to uważam że adoptować można dziecko a psa możemy przygarnąć. Szanujmy zwierzęta ale niech pies kręci ogonem a nie ogon psem.
Cały świat niewieścieje i rozmywa się w oparach poprawności, która prowadzi do demoralizacji męskiego gatunku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

współczuję wszystkim bez empatii...może jak wam rączke urąbie petarda to rozum wróci? współczuję ich dzieciom bo wyrosną na nikogo,ich rodzicom bo skończą w domach starców.....takie to teraz społeczeństwo wyrasta co tylko czub własnego nocha widzi....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeśli oceniasz ludzi po tym czy strzela petardami czy nie, podchodzi do tematu z rozwagą dając frajdę sobie czy dzieciom, a śmiesz nazywać potem jego dzieci w ten sposób, to sam jesteś nikt i taki się właśnie zestarzejesz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

oj,,jak ty nic nie zrozumiałeś anonimie..współczuję..ale aby coś zrozumieć to trzeba MIEĆ rozum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Petardy strzelają, psy szczekają karnawał hejtu trwa ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idziemy strzelać, tak z zaskoczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Którego nie masz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czytam,czytam i nie wierzę ,zwierzaki mądzrejsze od was,
a wpisy mego bezposredniego poprzednika anonima poniżej krytyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym ktorym zostały petardy niech je wszystkie zawiozą do remizy a przeszkoleni strażacy będą w sobotę walić cała noc będzie git i bez klutni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry