Widok

Można się wybrać

Jako osoba która nie jest z Gdańska jestem przerażona tym jak ciężko tutaj znaleźć dobry basen. Jednak jak na trójmiasto to ten basen wypada całkiem nieźle. Ładnie urządzony, czysty, obsługa basenu miła i pomocna, ogółem klimat bardzo przyjemny, jednak jest kilka niedociągnięć. Szatnia jest bardzo mała, wszyscy przebierają się na kupie, są tylko dwie kabiny w których można się przebrać, również ciasne, a zamki nie do końca tam działają (mówię oczywiście o damskiej szatni). Dalej jest nieco lepiej, prysznice są okej, chociaż czasem leci zimna woda. Sam basen nieco zbyt płytki jak dla mnie, ale to już czepianie się. Dużym minusem za to jest dostępność, nie można przyjść kiedy nam pasuje, a są tylko wyznaczone godziny, a w zasadzie godzina w jednym dniu, przez co czasem robi się trochę tłok. Cena również nie powala, ale na tle innych basenów w trójmieście wypada nie najgorzej. Jest jeszcze brak rzetelnej strony internetowej, przez co kilka razy pocałowałam klamkę. Poza tymi niedociągnięciami basen jest naprawdę niezły, polecam do pływania rekreacyjnego bądź do nauki.
Moja ocena
obsługa: 6
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jaka jest cena jednego wejścia? I basen jest otwarty w wakacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry