Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Można się wybrać wątek zamknięty Jako osoba która nie jest z Gdańska jestem przerażona tym jak ciężko tutaj...
~Luiza
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

podoba mi się wątek zamknięty Bardzo przyjemne, nie za jasne oświetlenie i ciemne kafelki stwarzają klimat...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Po remoncie - super wątek zamknięty Przed remontem było masakrycznie - bród, chlor, przeciągi i wyposarzenie z...
~Pływak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

tragedia! wątek zamknięty w wodzie chloru jest tyle że pływając bez okularów przez 5 min można stracić...
~robtom
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

~Plywak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

niron - opinia wątek zamknięty Co prawda toalety a raczej ich brak (przynajmniej męskiej) mogą zrazić , ale...
~niron
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Okropny! wątek zamknięty Nie polecam osobom, które potrafią pływać cokolwiek lepiej od "pływających"....
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Może być wątek zamknięty Na ten basen poszedłem jak były na plaży sinice. Najbardziej zraziły mnie...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

Całkiem dobry basen :) wątek zamknięty W końcu udało mi się znaleźć w Gdańsku basen nie wykupiony kompletnie przez...
~tygrys wodny
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2009

Pływalnia wątek zamknięty Ogólnie : Szatnie nie są za dobrze zadbane ,ludzie są mili , w wodzie są...
~Radosław Wypasek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

no...plus, ze w ogole jest..... wątek zamknięty Trochę zalatuje dawnymi czasy....w szatniach nie ma luster, wiec zmywając...
~agnieha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

11

wątków

do góry