Mozo Zarządzanie Najmem

Wynajem mieszkań

Gdańsk, Władysława Pniewskiego 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia_PL - opinia Zarządzanie przez MOZO jest jak na razie bez najmniejszych problemów....
~Asia_PL
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Alicja Pietkiewicz - opinia Współpracuję już drugi rok z rzędu i jestem bardzo zadowolona, dotychczas nie...
~Alicja Pietkiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Bartosz Kopacz - opinia Wynajmowałem mieszkanie przez tę firmę przez dwa lata. Byłem pierwszym...
~Bartosz Kopacz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

SammySheriff - opinia _ Хорошее обслуживание, без обмана. Залог и переплаты за коммунальные услуги...
~SammySheriff
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2022

Maria G - opinia Zero profesjonalizmu, podejście zdecydowanie anty-klienckie. Nie polecam...
~Maria G
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Malgorzata kowalczyk - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Mieszkam we Francji i jestem...
~Malgorzata kowalczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam Zarządcę! na firmę zdecydowalem sie by uwolnic troche swojego czasu...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

RR - opinia wątek zamknięty To już moje drugie przedłużenie umowy. Zdecydowałem się ze względu na to, że...
~RR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Meryl - opinia wątek zamknięty MOZO obsługuje moje mieszkanie już ponad 2 lata. Raporty i rozliczenia są...
~Meryl
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Joanna właściciel - opinia wątek zamknięty U nas współpraca się zakończyła. Ogólnie współpraca była nawet dobra z tym że...
~Joanna właściciel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Klaudia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Dostalam cały zwrot kaucji i było bezproblemowo:-)
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Po kilku latach samodzielnego wynajmu oddałem mieszkanie pod zarządzanie Mozo...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Michał - opinia wątek zamknięty Obsługują najem mieszkania od niecałego roku. Trochę krótko jak na opinię ale...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Właściciel mieszkania - opinia wątek zamknięty Współpraca układa się dobrze.zajmują się wszystkim-od rachunków po drobne...
~Właściciel mieszkania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2019

- opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia każdemu, kto nie ma czasu zająć się zarządzaniem swoimi...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Profesjonalna firma wątek zamknięty Współpraca bez zakłóceń. Firma godna polecenia.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Godni polecenia. wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług biura od czerwca 2017 roku. Podpisanie umowy, wszystkie...
~adc perso spółka z Ograniczoną O
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Wynajmowałam mieszkanie we Wrzeszczu. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ za...
~Kaja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

W porzadku wątek zamknięty Dużo lokalizacji pokojów, jak zmieniłem pracę to przeniosłem się do innego...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Profesjonalny wynajmujący wątek zamknięty Bardzo polecam. Profesjonaliści z normalnym podejściem.
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry