Mr. Sushi

Sushi

Gdańsk, Jana Pestalozziego 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna G. - ocena Obłędne koktajle które umilają czas spędzony w tym lokalu - do tego fajna...
~Joanna G.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 stycznia 2024

Luiza - ocena Byłam wczoraj w lokalu na chmielnej. Cudowny wystrój i świetna jakość rolek....
~Luiza
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 stycznia 2024

Daria - opinia Najlepsze sushi, które jadłam!Wysoka jakość i miła obsługa. Jedzenie jest...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Lukasz - opinia Zdarzyło mi się już 2 razy ze nie dali naklejki za zamówienie :( raz z...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Oskar - opinia Najlepsza restauracja z sushi w jakiej jadłem,polecam zestaw tempura
~Oskar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Jarosław - opinia Pierwsze zamówienie i ogromne zaskoczenie koncepcją burgerów sushi oraz ich...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Nikola - opinia wątek zamknięty Nie ma co dużo mówić, inne opinie podsumowują to miejsce idealnie, po prostu...
~Nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2022

Zuza - opinia wątek zamknięty Najlepsze sushi w trójmieście, świetne zestawy w przystępnej cenie!
~Zuza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Kinga - opinia wątek zamknięty Mocno uzależniające smaki. Najważniejsze - zawsze wszystko świeżutkie,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Damian - opinia wątek zamknięty Mega smaczne sushi, super szybka dostawa, świetna obsługa i do tego ekstra...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Przepyszne, zawsze świeże sushi! Obsługa jest wspaniała i serdeczna, wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2022

Nastazja - opinia wątek zamknięty Najlepsze sushi jakie jadłam, rolki pomysłowe, dużo ryby, dodatków. Jakość na...
~Nastazja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Nie tylko świeże, pięknie zapakowane ale i pyszne ️
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam. Super obsługa i świetne sushi.
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Przepyszne sushi ,najlepsze w trójmieście!
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

J - opinia wątek zamknięty Najlepsze sushi w Gdańsku! Zawsze pięknie podane,czuć wysoka jakość...
~J
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Super! Jestem baaaardzo zadowolona! Przepyszne sushi, bardzo miła obsługa,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry