Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa jestem bardzo zadowolony
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Miałem przyjemność podkręcić swojego Golfa w firmie Mrmotosport i jestem...
~Paweł Leśniak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

VW Golf 5 1.9 BRU wątek zamknięty Polecam każdemu , kto chce zwiększyć moc w swoim aucie , szybko , konkretnie...
~Paweł Sz.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Tuning do audi a4 b7 oraz wyłączenie egr wątek zamknięty Bardzo fachowe i profesjonalne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Bytow Mazda CX-7 2.2 MZR-CD 173KM 2010 wątek zamknięty Jestem mega zadowolony profesjonalne doradztwo ogromna wiedza na temat...
~Dariusz Bytow.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Dodge Caliber wątek zamknięty Zapchany dpf. Pan dokładnie wyjaśnił na czym polega wyciecie dpf i od razu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

VW Golf VI 1,6 TDI wątek zamknięty Mój Golf VI fabrycznie miał 105 KM, zdecydowanie za mało, po konsultacji z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Fiat Ducato 3.0 wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi MDMotorSport z ręką na sercu , pełen profesjonalizm...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Vektra C 1.9 CDTI 150 PS lzejsza o normy niemieckiej ekologii wątek zamknięty Dlugo rozwazalem co poczac z klapkami komory wirowej kolektora ssacego dalej...
~Pawelek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Usunięcie filtra DPF wątek zamknięty Wysokiej klasy specjaliści...bardzo miła obsługa, nie ma dla nich rzeczy...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Transit 2.4tdci-140KM-350Nm wątek zamknięty ::: Połączenie perfekcyjnej wiedzy o programach komputerowych ze znajomością...
~>JS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Profesjonalista wątek zamknięty Dzisiaj już wiem dlaczego dobry chiptuning wykonuje się nie w 2h tylko w dwa...
~OOG
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Opel Insignia wątek zamknięty Szybko, konkretnie i profesjonalnie. Firma posiada dobry sprzęt, dużo wiedzy...
~Chris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Profesjonalne podejście i świetny kontakt wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Mrmotorsport. Kontakt z Panem Adamem to czysta...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

usuniecie DPF octavia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem filtr usuniety exspresowo super obsługa i cena o...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

USUNIĘCIE DPF I ADBLUE MAZDA CX7 wątek zamknięty Super specjalista, który nie boi się wyzwań. Usługa wykonana solidnie,...
~Mazda cx7
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

usuniecie dpf mazda 5 wątek zamknięty usluga wykonana szybko i profesjonalnie.
~kam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Super wątek zamknięty Byłem z moim fordem transitem w 2 warsztatach i żaden nie potrafił pozbyć sie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

super! wątek zamknięty Gdyby mój samochód potrafił korzystać z facebooka, kliknąłby lubie to! :)
~WK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Chiptuning wątek zamknięty Szybko konkretnie i profesjonalnie. Firma posiada dobry sprzęt, dużo wiedzy i...
~Jakub Skibiński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry