Mudo Sopot

Restauracje Sale okolicznościowe Obiekty koncertowe

Sopot, Pomorskie, al. Franciszka Mamuszki 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oskar - opinia Świetne miejsce na organizacje wesela, widok na plaże bezcenny.
~Oskar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2023

Piotr - opinia wątek zamknięty Super spoko fajnie miejsce obsługa kelnerska smaczne jedzenie
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2022

Koncert Bednarka wątek zamknięty Rewelacja!!!!Wszystko było super zorganizowane.Koncert cudowny,nagłośnienie...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

srednio wątek zamknięty Opryskliwy i bardzo niemily barman na gornej sali.poza tym ok
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2015

Powód do dumy!! wątek zamknięty Chodzę do Sceny już od dawna i chciałem pokazać ten klub mojemu kumplowi z...
~Magnacki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

świetne koncerty wątek zamknięty Byłam ostatnio na koncercie Lemona pierwszy raz w tym klubie i już czekam na...
~joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

TRAGEDIA... wątek zamknięty Czekałem 30 minut na drinka przy barze. Za wódkę z colą zapłaciłem 20 zł. W...
~XYZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Świetne miejsce! wątek zamknięty Świetne miejsce! Scena to przede wszystkim chyba teraz najlepsze miejsce z...
~krominator
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

0 klimatu wątek zamknięty klimat... brak. koncerty spoko, ale to już jest w interesie artysty. cała...
~On
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Klubik Scenka wątek zamknięty No to może zacznę od wejścia - super obsługa , nie mam zastrzeżeń. Do...
~Paolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Szkoda niewykorzystanego potencjału wątek zamknięty Od samego początku: przy wejściu trzeba zapłacić 5zł za szatnię- to chyba...
~Neo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

koncerty w scenie wątek zamknięty szczerze mogę powiedzieć że klub scena jest miejscem prestiżowym , godnym...
~Roberto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

koncert COMA wątek zamknięty Byłam i świetnie się bawiłam. Jak zwykle chłopaki dali naprawdę genialny...
~pomorzanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Koncert na przyzwoitym poziomie wątek zamknięty Generalnie nie jestem wielką fanką tego zespołu. Znam ich twórczość ale to...
~Justa27
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

COMA - kto nie był niech żałuje! wątek zamknięty Chłopaki z COMY - jak zwykle w formie. Gdy zaśpiewali - Wola Istnienia - to...
~PiterBenks
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Biedna organizacja, kiepskie nagłośnienie wątek zamknięty Koncert Braci Figo-Fagot miał się rozpocząć o 23, DJ 2x uprzedził, że koncert...
~flinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Pierwszy i ostatni raz! wątek zamknięty Byłam wczoraj w Scenie na Braciach Figo-Fagot. Czekałam na nich od ponad...
~studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Klapa organizacyjna oraz drożyzna wątek zamknięty Wybraliśmy się do lokalu na koncert Braci Figo Fagot - 25.01.2014. Na dzień...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Jak można nie wykorzystać takiego miejsca?! wątek zamknięty Klub Scena- mówiąc znajomym o zbliżającym się koncercie wszyscy zapewniali...
~Elka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Skandal wątek zamknięty Koncert braci Figo fagot miał się odbyć o 23, był opóźniony 2 razy a w tym...
~tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

61

wątków

do góry