Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Odradzam korzystać z usług tej pseudo firmy, czerwona lampka ostrzegawcza...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2021

Andeo - opinia wątek zamknięty Jesteście kozak! Może trochę drogo, ale cena adekwatna do jakosci...
~Andeo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zleciłam do tłumaczenia wyniki swoich badań. Dokumenty zostały przetłumaczone...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% - Pani szczegółowo wyjaśniła sprawy związane z korekta...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Jolanta - opinia wątek zamknięty Jedyna firma, która wykonała dla mnie ekspresowo tłumaczenie! Cena bardzo...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szybko wykonane tłumaczenie i profesjonalne podejście do klienta. Na pewno...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

wszystko OK! wątek zamknięty wszystko przez telefon sprawnie polecam!
~jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Moge tylko polecic! wątek zamknięty Moj problem podatkowy zostal szybko zalatwiony po doslaniu przeze mnie...
~Fedorka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Dobrze załatwiona sprawa wątek zamknięty Przede wszystkim konkretnie wykonana robota. Pani z obslugi bardzo mila i...
~Andrzej Ziemiańczuk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

MASÓWKA wątek zamknięty NIe polecam do rozliczeń podatkowych! wrecz zachecam do omijania... zero...
~Szumi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty moje rozliczenie była zdecydowanie niższe niż powinno być
~Marcin Lichoń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Rozliczałam podatek z Norwegii za rok 2015 oraz 2016 w firmie MultiNOR....
~Magdalena Mezgier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

rozliczenie podatku wątek zamknięty zalatwiaja wszystko online i rozliczalem juz z nimi podatek za zeszły rok,...
~jarekWA.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

polecam wątek zamknięty jestem zadowolona z jakosci tych uslug, rozliczam sie od paru lat i wszystko...
~daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

nie mam większych zastrzezen, solidnie wątek zamknięty mieszkam od paru lat w Norwegii, pracuje tam. W norwegii jest tak ze urzad...
~pit
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Multinor wątek zamknięty Po wpisaniu "formularz E-106 Norwegia" w wyszukiwarkę, jako pierwsza...
~Emilia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry