Widok

Multikino Rumia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dramat

jedno wielkie DNO w burd...... jest wiekszy porzadek niz tam. Popcorn sprzedawany w jednym miejscu z biletami. Przez co strasznie wydluza sie czas oczekiwania na bilet. Jakby tego bylo malo przyjechalem 45 minut przed czasem tak jak nakazuje regulamin by odebrac zarezerwowane bilety czekalem w strasznie dlugiej kolejce a gdy juz doszedlem do kasy Pani raczyla mnie poinformowac ze moje bilety zostaly sprzedane komus innemu. Co to za porzadki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zamknąć ten b..del i do kościoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja odniosłem wręcz odwrotne wrażenie.
Miło i przyjemnie. Pochopnie oceniacie to kino!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niesety mam takie samo zdanie odnośnie organizacji jak w poście nr 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Multikino Rumia !!!!!!!!!!!!!!! rewelacja

co wy chcecie od tego kina?. jest swietne! najnowsze efekty, przytulne, i blisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest OK, jedynie masakra była podczas maratonu Noc Kina Polskiego, jakim cudem młodzież wniosła alkohol to nie wiem bo torby były sprawdzane przed wejściem.... dzięki nim mieliśmy dodatkowe efekty specjalne w postaci bekania i innych dziwnych dzięków, ale poza tym to wszystko mi się podoba:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam ogólnie nie jestem za dowolona z tego kina! Zimą zimno na sali, dziecko musiało siedzieć w kurtce. Obsługa kina niby miła oprócz Pani Kasi która obsługiwała mnie przy kasie. W toalecie mokro (można sobie złamać noge).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry