Multikino Sopot

Kina

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wkurzony - opinia wątek zamknięty Brak darmowego parkingu dla klientów kina. Po seansie okazało się, że za 3h...
~Wkurzony
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

tylko jedno ale.. wątek zamknięty miłe kino z poprawną obsługa lecz smród w toaletach nie do wytrzymania od...
~hana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Ok. wątek zamknięty Filmy są. Czasem nie ma premier filmów, które grane są w innych kinach. Nie...
~a
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Ceny mega wysokie wątek zamknięty Jestem tu ostatni raz, w Gdańskim Multikinie zapłaciłam za bilet 14,90 w...
~Angi
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2019

ŻENADA ....... wątek zamknięty Brak bezpłatnego parkingu, bufet beznadzieja. W bufecie nigdzie w widocznym...
~R
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Porażające ceny biletów wątek zamknięty Wybrałem się z moimi 2 wnukami do kina w NIEDZIELĘ.Przeraziły mnie ceny...
~Dariusz Leśniak
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

:/ wątek zamknięty miałam okazję uczestniczenia na nocy grozy i horrorów w Sopockim multikinie...
~nie zadowolony widz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2012

Słabo wątek zamknięty Wg. kryteriów po kolei. Obsługa jest skandaliczna. Na 4ch kasach zwykle 1...
~kinomaniak
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

SYMPATYCZNE MIEJSCE wątek zamknięty SYMPATYCZNE MIEJSCE
~ANI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Plecam raz na jakiś czas, częściej nie. strzelicie bankruta wątek zamknięty ceny za zestawy widza, masakra, obsluga bardzo mila, sale elganckie,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

3 D wątek zamknięty wykryto juz u dzieci po ogladaniu filmow w 3D podwojne widzenie. Stwierdzono...
~kinoman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Bolo - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z przedmówcami. Ceny biletów bardzo wysokie, stąd wiecznie puste...
~Bolo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

filmy 3D wątek zamknięty Jedyna różnica między filmami 3D i 2D oprócz astronomicznej ceny jest ból oczu.
~filmomaniak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Niezgadzam się wątek zamknięty Kolejny raz byłem w tym kinie i kolejny raz wrażenia jak najbardziej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Super wątek zamknięty Nie wiem skąd tak negatywne opinie. Kino jest mniejsze dlatego repertuar jest...
~Stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Beznadziejne kino wątek zamknięty pod każdym względem. Nowości z opóźnieniem albo wcale. Połowa filmów...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

zero zmian , czyli widza mamy w .... wątek zamknięty czytając opinie widać , że nic się nie zmienia... przy zakupie biletów należy...
~W
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

film uratowal wypad do kina wątek zamknięty Dzis po raz pierwszy wybralam sie do Multikina w Sopocie,poniewaz przewaznie...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Reklamy czy film? wątek zamknięty Kino jest OK. Ucieszyłem się, że w Sopocie mamy w końcu porządne kino. Nawet...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Fatalnie wątek zamknięty Byłam wczoraj na filmie który miał się rozpocząć o godz 21:10. O 21:15...
~Kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

32

wątków

do góry