Widok

Multimedia czycha na klienta

Moje doświadczenia z firmą Multimedia to:
a) wysokie ceny tam, gdzie ma de facto monopol na internet kablowy (Dąbrowa, Fikakowo) - porównanie do UPC jest po prostu drastyczne (min. 20-30% taniej).
b) zawieranie umowy przez telefon (przemiłe panie) i rozwiązywanie TYLKO osobiście na Wenty w godzinach pracy (trzeba brać urlop); niestety - przez telefon się nie da, eh eh eh (panie już mniej miłe)
c) kara umowna za brak zwróconego modemu 250 pln - kara wpisana małym druczkiem na stronie nr 532 paragraf 15. W równo 91 dni po rozwiązaniu umowy została wystawiona nota obciążeniowa. Dług od razu sprzedany firmie windykacyjnej, która, ba, ma mój nr telefonu (Multimedia wcześniej nie miała a może nie miała interesu bo nota to dodatkowe 40% do wyniku na moim kontrakcie). Koszt używanego modemu na allegro 40 pln.

Nie chcę mieć z tą firmą nic do czynienia, ever.

Radzę się dwa razy zastanowić zanim podpiszecie umowę.

Generalnie meeega nie polecam. Mam obecnie internet w Playu i, nie uwierzycie, co miesiąc dzwoni do mnie BOK pytając czy mam jakieś uwagi do obsługi, które jest na 5+.

Btw, ciekawe, dlaczego oceny na trójmiasto są na poziomie albo 1 albo 6 (może to pracownicy MM sami je piszą)?
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko niezle laizy dadza sie wydymac przez operatora. Nie potrafisz sobie poradzic to ku sobie TP bedziesz zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry