Murapol

Deweloperzy

Gdańsk, Seweryna Goszczyńskiego 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkaniec niezdrowego osiedla"zdrowo" - ocena nowy temat Jestem właścicielem mieszkania w osiedlu zdrowo. Powiedzieć że żałuję że...
~Mieszkaniec niezdrowego osiedla"
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 29 września 2024

Ja - ocena Ci co chcą kupić mieszkanie od tego dewelopera to niech się dobrze...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Nieszczęśliwy nabywca lokalu - ocena Daje 1 tylko dlatego że nie można dać 0. Osiedle Zdrovo tonie w bagnie,...
~Nieszczęśliwy nabywca lokalu
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 lutego 2024

Koka - opinia Nie polecam.najgirszy deweloper jakiego spotkalam.klatki biednie wykonczona...
~Koka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Paula - opinia Osobiście nie spotkałam się nigdy z gorszą jakością wykonania i gorszą...
~Paula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

n - opinia Bardzo niski standard wykonania za bardzo wysoką ceną
~n
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam dewelopera jak chcecie kupić mieszkanie to wszędzie tylko nie w...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2013

Nie polecam wątek zamknięty Doświadczenie nie inne niż w pozostałych komentarzach. Oferta przed kupnem...
~m.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Tragedia wątek zamknięty Jestem mieszkańcem Osiedla Orle Gniazdo. Rzeczywiście, zadowolonym z...
~Mieszkaniec orle gniazdo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

odradzam, bedziecie żałować wątek zamknięty mieszkanie kupione, zrobione i zamieszkane. Wszystko pieknie dopoki cos nie...
~mysza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2012

SMIERDZI SMIETNISKIEM wątek zamknięty Ludzie co jest grane??? Ostatnio wieczorami tak "WALI" smrodem śmietnisko że...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2012

mieszkanie wątek zamknięty Kupilam mieszkanie na osiedlu orle gniazdo, ogolnie jestem bardzo zadowolona....
~Monik
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

Moja opinia POZYTYWNA dla osiedla MAŁA SKANDYNAWIA w Katowicach!!! wątek zamknięty Moja opinia POZYTYWNA dla osiedla MAŁA SKANDYNAWIA w Katowicach!!!...
~Piotr Nowakowski
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

tragedia wątek zamknięty jak dlamnie to to co pokazuje murapol to jest przyklad JAK NIE BUDOWAC....
~nabity w butelke
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

POLECAM wątek zamknięty Widok z okna naprawde boski :) mieszkanie w dobrym stanie. Niedlugo...
~Blondyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2011

tragedia!!!!! wątek zamknięty A ja nie polecam!!!!Deweloper masakra!!!!Dla zainteresowanych mogę przesłać...
~santtini
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2011

polecam wątek zamknięty kupilismy mieszkanie gotowe do odbioru, nie mozna sie doczepic do jakis...
~mysza
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Warto... wątek zamknięty Mieszkanie kupiłem niedawno i jestem zadowolony. Odbiór odbył się bez...
~Jazzga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Jak dla mnie - ok wątek zamknięty Mimo opóźnienia i pewnych niedoróbek, jestem zadowolony. Zdaję sobie sprawę,...
~Oreiro
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Mateusz - opinia wątek zamknięty Witam, Monik dzieki za wiadomość..ja przymierzam sie do kupna mieszkania na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

19

wątków

do góry