Musicflow

Zespoły muzyczne i DJ-e

Gdańsk, Zbigniewa Burzyńskiego 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
INNA - opinia wątek zamknięty polecam serdecznie ta szkołe, fani ludze super atmoswera
~INNA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Fantastyczna szkoła muzyczna dopiero tutaj zaczęłam realizować swoją pasję....
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Super szkoła jestem zadowolona, wszystko szybko ogarnęłam, jestem zadowolona...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, zajęcia dostosowane do możliwości ucznia. Dobra...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jestem zadowolona, polecam
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Manager - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, piękne głosy, profesjonalna muzyka i kontakt
~Manager
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Profesjonalni muzycy, znają się na swojej pracy jestem zadowolona z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

M.Królak - opinia wątek zamknięty Zespół Musicflow uświetniał Jubileuszową Galę naszej firmy. Piękne występy w...
~M.Królak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Klient wątek zamknięty Bardzo polecamy zepół Musicflow. Nasza rekomendacja wynika z niezwykle...
~Dział Marketingu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Musicflow to rzetelna firma, godna polecenia. Zespól z wielką klasą! wątek zamknięty Muzycy z Musicflow grali na naszym jubileuszu, są po prostu genialni, goście...
~Agnieszka Kijek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Musicflow to firma godna polecenia wątek zamknięty Współpraca z Musicflow od pierwszego kontaktu przebiegała bardzo...
~Marta Przybylska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry