Widok

My juz po - było super!!!!!

Wesele Zaspa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej wszystkim my juz po - Bylo super choc nie tak słonecznie jak wymarzyłam sobie! Wkleje Wam jutro zdjecia - 1. mojej wiązanki - była super 2. Mojego makijażu - zrobionego przez mmegi .3 no i mojego z małżonkiem w sukni.
Weselw było w Tenisowej na Zaspie więc moge zainteresowanym napisać coś więcej - było tez dobrze!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wg mnie ta piosenka w zadnym momencie nie pasuje na weselu, nie bylo innych o windach?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sory w tamtym poscie cos niewyszlo : image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejam zdjecia : image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny nie bardzo rozumiecie chyba co ja pisze - to nie byl moj pierwszy taniec- to bylo nasze wejscie na sale - wjazd na 1 pietro restauracji windą do samego krotkiego fragmenciku ...juz mi niosą suknie z welonem...........My wjechaliśmy wtedy winda i przeszliśmy przez piekna bramę zrobioną przez własciciela. Nasz pierwszy taniec był do pisenki Scorpionsów a wiec orginaly tez bardzo przy zapalonych zapalniczkach gości!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna Jantar: Moja jedyne marzenie"
taki jest tytuł tej piosenki, (tak dla scisłości)
jest na prawdę piękna :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ponownie panie paluc,

pragnę nadmienić, że ta piosenka JEST o miłości,
tyle, że nieszczęsliwej

faktycznie, ludzie którzy biorą ją na pierwszy taniec słuchają tylko refrenu "już mi niosą suknię z welonem" i na tym koniec :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja na pierwszy taniec biore piosenke Anny
Jantar: Przetanczyc z Tobą - słowa jest piekny, klimat niesamowity....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkiego naj razem i mnostwo szczescia;) a kiedy pokazesz fotki??:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie!! to jest obrzydliwa piosenka i wcale nie o milosci!! ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój piękny panie raz zobaczony w technicolorze
Piszę do pana ostatni list
Już mi lusterko z tym pana zdjęcie też nie pomoże
Pora mi dzisiaj do ślubu iść

Mój piękny panie ja go nie kocham, taka jest prawda
Pan główną rolę gra w każdym śnie

(...)Gości tłum coś fałszywie odśpiewa
Złoty krążek mi wcisną na rękę

slowa rewelacja, do tej pory nie wiem, co kieruje ludzmi, zeby ten utwor wybrac na pierwszy taniec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prezenter Muzyczny Robert jest z Chełmu!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tenisowa- Jedyny mankament bardzo śliska podłoga!!!
Wejscie mieliśmy windą więc było bardzo efektownie do fragmentu ...Windą do nieba ......
Jedzenie dobre , tort wyśmienity , myśmy mieli opcje ze wzieliśmy od nich za 7 zł napoje i bylo ich cały czas pod dostatkiem w dzbankach, pomarańcz, greifrut,woda z cytryną , cola, fanta, sprait.
Obiad ful wypas - wszyscy najedzeni , zimne zakąski tez były dobre i pod dostatkiem, po północystrogonow z kopytkami, a potem barszczyk z pasztecikiem dużym.Wódki cały czas pilnowali kelnerzy i tez był spokój.
A w niedziele wszystko co zostało dostaliśmy do domu więc mieliśmy jedzenie na poprawiny ...i jeszcze mamy!!!!Oddali wszystko nawet troche tortu bo został
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kacha: napisz proszę coś o Tenisowej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje,dużo miłości życze

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzio milosci!!!!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GRATULUJE I ZYCZE DUZO MILOSCI:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJĄ, ŻYJĄ NAAAAAAM :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje. Szczęściaro:-)
Dużo miłości i szczęścia Wam życzę!

Ps. Prezenter DJ Robert.. Hmm.. czyżby ten sam, z którym my właśnie podpisaliśmy umowę, tzn. ten z Redy???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje najserdeczniejsze gratulacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0