MyRollo

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 211

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. pomoc przy doborze najlepszego rozwiązania....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lipca 2021

super jakosc i uslugi! wątek zamknięty polecam polecam, rzadko jaka firma ma taki serwis. kontakt jest caly czas,...
~hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Pan który był na pierwszej wizycie (wywnioskowałam,że właściciel) był...
~Graszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Super obsluga wątek zamknięty Jestem mega zadowolona, super doradztwo, przyjazd montera w niedziele,co...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Plisy prezentują się bardzo ładnie. Montaż przebiegł błyskawicznie i fachowo....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Bardzo dobra i rzetelna firma =) wątek zamknięty Polecam firme bardzo mila i szybka realizacja zamowienia na terenie...
~Orłowo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

SUPER! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ! Fachowe porady i szybki termin realizacji
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

SUPER! POLECAM! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, byłam na zaspie w showroomie, obsługa jest...
~AP
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

bardzo dobra i mila obsluga klienta wątek zamknięty jestem zadowolony z firmy, juz wczesniej korzystal z ich uslug moj brat, a...
~naru
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Tak obsługa w punkcie jak i jakość wykonania usługi na najwyższym poziomie....
rysiuro
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

jestem mega zadowolony, bardzo dobra cena i szybki termin! wątek zamknięty polecam, pan do mnie dzwonil nawet jak mial 5 min sie spoznic, najpierws...
~marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Zupełna ignorancja klienta. wątek zamknięty Obsługa klienta w punkcie sprzedaży na wysokim poziomie. Sprzedawca był...
~Niedoszły klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

bardzo dobra oferta, polecam wszystkim wątek zamknięty zakupilm plissy w myrollo showroom w city meble w sobote, dzis juz byl...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

cena wysoka jakosc taka sobie wątek zamknięty firma reklamuje sie niska cena.niestety cena az tak niska nie jest ale jakosc...
~paawel111@interia.pl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Świetna obsługa oraz szybkie wykonanie ! wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Po prostu rewelacja
~Katarzyna Z.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

SUPER wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Pracownik tej firmy bardzo dobrze przedstawił wszystkie...
~Tomasz Drogosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

100 % satysfakcji wątek zamknięty Czekałem ponad pół roku od zamontowania pliss u mnie w domu by stwierdzić czy...
~Wojciech Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Zadowolony posiadacz plis wątek zamknięty Oceniam naprawdę bardzo pozytywnie usługe, duży wybór materjałów,...
~HUGO BOSS BRUNO BANANI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Uługi na medal. wątek zamknięty Firma naprawdę warta polecenia.Fachowość obsługi,rzetelność, dbałość o...
~Grzegorz Tomaszewski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Miła i szybka obsługa, pełen profesjonalizm, a do tego tanio ! Naprawde było...
~Benks
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry