Widok

Mycie elewacji hala sportowa ktoś?

Prośba o polecenie firmy która umyje elewację a jej nie zniszczy. Do tej pory z 2 firm to żadna się nie sprawdziła. Jedna w tamtym roku druga dwa lata temu i szczerze muszę znowu myć!
kiedy przyszli jacyś Panowie z myjką i przy okazji czyszczenia zachlapali wszystko inne w promieniu 10 metrów.
Natrafiłem na firmę tetonclean z Elbląga, po przeczytaniu ich ofert oraz kontakcie telefonicznym nie ukrywam że zrobili na mnie dobre wrażenie.. czy ktoś korzystał z ich usług?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech Pan sprawdzi Home-R Mycie z Pasją z Gdańska, nam przed sprzedaniem hali wyczyścili ją super i w normalnej cenie a teraz na wiosnę będą czyścić na innym obiekcie. Wycena bezpłatna i szczera, znają się na robocie 577-404-047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie napisałem że zajmują się tylko czyszczeniami zewnętrznymi i można sprawdzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chciałbyś samo zająć się myciem elewacji, to mam ciekawy tekst w temacie mycia i malowania elewacji krok po kroku - https://umyjemto.pl/2023/03/jak-usunac-stara-farbe-z-elewacji-czyli-mycie-i-malowanie-elewacji-krok-po-kroku/ w tym artykule znajdziesz przydatne porady i ciekawostki dotyczące mycia ścian :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

do góry