Widok

Mycie kostki

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ale ze względu na panujące warunki atmosferyczne w Polsce, nie ma możliwości, aby zakonserwować kostkę brukową na wiele lat. I tak będzie ulegała naturze i będzie trzeba ją regularnie czyścić, m.in za pomocą myjki ciśnieniowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też walczyłem z kostką, w sumie z mchem, myli mi ją co 2 lata ale już po roku była cała brudna ale muszę powiedzieć że w zeszłym roku przyjechał Pan Krystian z firmy HomeR czy Home-R i zaproponował dwie opcje czyszczenia, wybrałem tą jego i muszę powiedzieć że kostkę teraz mam jak zaraz po czyszczeniu a minął ponad rok bo czyścił mi na majówkę. Nie wiem jak czyścił ale skutecznie i wie co robi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi powiedział co robić aby walczyć z mchem (w tajemnicy) i faktycznie działa super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacyjna ekipa, Homerki robią robotę, usuneli całą rdzę od wody mega szybko także polecam Home-R Mycie z Pasją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (76 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry