Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Xxx - opinia wątek zamknięty Dokładnie i szybko, serdecznie polecam, na pewno wroce:)
~Xxx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Mycie sprzatanie woskowanie wątek zamknięty Nowy właściciel i prosze nowa jakość. Mycie super, posprzątany rewelacyjnie i...
~merypirek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Jeszcze tam wrócę i Wam polecam. wątek zamknięty Nie mam absolutnie zadnych zastrzeżeń, bardzo dużo jeżdżę moim autem i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Szybko, dokładnie, profesjonalnie i sympatycznie. Naprawdę polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Ciężkie zadanie :). wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić usługi firmy. Oddałem do czyszczenia auto...
~Zadowolony Klient !
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Najlepsza Myjnia w Trójmieście za rozsądną cenę wątek zamknięty Zdecydowałam się na przyjazd na Myjnie pod Krewetka za namowa przyjaciółki....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Polecam!! Njalepsza myjnia w Trójmieście wątek zamknięty Polecam serdecznie tę myjnię. Obsługa rewelacja, wykonanie rewelacja!...
~Brudasek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Zawiedzona wątek zamknięty Niestety nie udało się sprawdzić jakość usług, dla tego taka ocena....
~Zawiedzona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Super wątek zamknięty Nie zgadzam się z przed mówcą. Bardzo dokładnie umyli mi samochodzik, byłam...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

nie tak idealnie jak pisza powyzej wątek zamknięty Fakt, obsluga bardzo mila., ale wykonanie uslugi niezbyt profesjonalne. W...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Audi A3 wątek zamknięty Karoseria umyta prawidłowo i bardzo dobrze osuszona, co niestety jest...
~Mariusz K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Polecam wszystkim zastanawiającym się. Elegancko umyty samochód, wysuszony,...
~ADam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry