Widok

Myjnia samoobsługowa na ul. Kosynierów (niedaleko Auchan)

Byłem tam w dniu 2 września 2017 roku, Powiem szczerze - słabo. Sama myjnia tak brudna, że budzi zdziwienie. Boczne reklamy na boksach tak brudne jakby nie myto je od roku. Jest to o tyle dziwne , że jesteśmy na myjni, więc wystarczyłoby użyć włsnej myjki aby to doczyścić. Reklamy tak brudne, że aż czarne. Pełno piachu, nikt nie zamiata. Obok próbowałem odkurzyć samochód, odkurzacz słabo ciągnie i tona piachu dookoła przykleja się do butów. Odkurzasz i od razu brudzisz swoje auto piachem sypiącym się zspod butów jak na piaskownicy. Moim zdaniem myjnia ta jest tak wyjątkowa, że warto ją odwiedzić aby zobaczyć jak wszystko można zapuścić do granicy braku przyzwoitości. Mam nadzieję, że po moich słowach ktoś w końcu posprzata swój interes aby nie odstraszał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to prawda, zgadzam się a na dodatek całą noc hałasuje jakiś agregat z tej myjni. Trzeba się temu przyjrzeć i zgłosić gdzie trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

korzystałem z tej myjni kilka dni temu i szczerze mówiąc tragedia. Samochód umyty "proszkiem" za 8zł po wyschnięciu nie miał nawet śladów mycia. odradzam korzystanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Vela Park Rumia Loker (13 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

Bursztynowy Park (6 odpowiedzi)

Osiedle Bursztynowy Park powstaje w Rumi przy ul. Dolnej - blisko granicy Rumi i Redy. Dzięki...

Poszukiwani oszusci - Jacek G. Emilia G. (24 odpowiedzi)

Jestesmy 15 osobowa grupa pracownikow oszukanych przez rodzine G. Kto zna aktualne miejsce pobytu...

do góry