Widok

Mystery Shopper / Tajemniczy Klient gfk polonia sp. z o.o.

Współpracuje ktoś z tą firmą? Na ich stronie nie mogę odszukać adresu e-mail, jaki podają w ogłoszeniu, nie wiem czy to nie wyłudzenie danych - Umowa do podpisania w formie skanu (biuro w Warszawie). Dane na umowie się zgadzają (KRS< REGON i NIP), ale te dane można w internecie znaleźć :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności firmy to nie aplikuj. Jeśli w ogłoszeniu jest podana nazwa firmy a nie ma telefonu to znaczy że nie chcą być bombardowani głupimi pytaniami, jeżeli nie ma maila to wygoogluj firmę i zobacz czy mają strone, tam poszukaj zakładki kontakt. Jeśli nie znajdziesz danych których szukasz to po prostu daj spokój.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałam do firmy przez formularz kontaktowy na ich stronie. Dostałam informację, że jeszcze to dokładniej sprawdzą, ale na pierwszy rzut oka to nie ich ogłoszenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby co dostałam potwierdzenie, że adres mailowy nie należy do nich i nie wystawiali tego ogłoszenia. Zgłosiłam wczoraj na trojmiasto.pl, by usunęli ogłoszenie, ale widzę, że dalej wisi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba uważać, dzięki za info i brawa za czujność !
na darmowych portalach każdy może dać ogłoszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też o mały włos się nie nadziałam. Uważajcie na wszelkie ogłoszenia typu "Tajemniczy klient". Jak chcą skan dowodu albo nr pesel rzekomo do podpisania umowy to sobie darujcie. Na bank oszuści.
Już mam za sobą zeznawanie na policji. Na szczęście nie dałam się wrobić, ale masa osób z całej Polski była poszkodowana. A potem mają zaciągnięte kredyty itp,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy zgłosiła Pani faktycznie tę sprawę na policję, bo być może zostałem oszukany i jest to dla mnie bardzo ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja właśnie byłam na Policji, ale mnie spławili...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dzisiaj sprawa zgłoszona na policję. Jeżeli wysłaliście skan dowodu to proponuję go zastrzec w ogólnopolskim systemie bankowym (można to zrobić we własnym banku). Oszuści otwierają konta w Idea bank na dane z dowodu, także tam też bym sprawdził. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry