Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super kobieta z super poradami :D wątek zamknięty Byłam u Pani Natalii parę lat temu, mój brat również. Już po pierwszej...
~Paula
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Polecam każdemu kto jest niecierpliwy i chce poprawić jakość swojego życia....
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Naprawdę polecam wątek zamknięty Pani Natalia jest psychologiem, który po prostu pomaga. A pomoc ta polega...
~Magda W.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2016

następnym razem wybiorę się z dzieckiem do psychologa wątek zamknięty który sam ma dzieci, w trudnych sytuacjach to ważne.
~A.S.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

p.Natalia wątek zamknięty Dziękuję i polecam. Bardzo wartościowe spotkania, które pozwalają lepiej...
~AA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

WARTO wątek zamknięty Jestem matką nastolatki, z którą dzięki takim opiniom trafiłam do Pani...
~MARZENA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

POLECAM! wątek zamknięty Polecam Panią Natalię, pomogła mi i mojej nastoletniej córce. Wystarczyły 3...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Pani Natalia wątek zamknięty Do wykorzystania jest tutaj 1200 znaków, wydaje mi się że to za mało by...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Pani Natalia to świetny fachowiec wątek zamknięty Witam wszystkich zainterwsowanych .Jestem dorosłym dzieckiem alkocholika....
~BOGDAN KULIGOWSKI
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2013

N - opinia wątek zamknięty Cóż tu dużo mówic :) Pani psycholog pomogła już wielu osobom w tym także mi !...
~N
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty Takiego zaangażowania w swoją pracę mogłoby Pani Natalii wielu pozazdrościć....
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Polecam, polecam ;-) wątek zamknięty Jak już pisano pani Natalia to psycholog z powołania :-) służy pomocą również...
~Karolina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

polecam wszystkim wątek zamknięty bardzo goraco zachecam wszystkich potrzebujacych fachowej pomocy do...
~ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Kinga - opinia wątek zamknięty Super podejście do dzieci, ciekawe zajęcia, nauka nie sprawia już takich...
~Kinga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry