NAJGORSZA FIRMA
~Były
89.67.27.*
(10 lat temu) 22 czerwca 2016 o 19:26
Kto chce czas i o swoje wypracowane pieniądze żebrać to polecam firmę PAMA z Gdyni kasy na czas brak stawki obcinane kierownictwo bez jakiegokolwiek pojęcia w branży stoczniowej dyrekcja to bajarze super klasa z prezesem na czele RADZE DUŻY KOŁEM JĄ OMIJAĆ
6
0