Widok

NAJGORSZA FIRMA

Kto chce czas i o swoje wypracowane pieniądze żebrać to polecam firmę PAMA z Gdyni kasy na czas brak stawki obcinane kierownictwo bez jakiegokolwiek pojęcia w branży stoczniowej dyrekcja to bajarze super klasa z prezesem na czele RADZE DUŻY KOŁEM JĄ OMIJAĆ
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRAWDA!
2 miesiace na wynagrodzenie czekalem i dostalem ,UWAGA! 500 zl na dwie raty.
Nie dziwic sie ze ciagle ogloszenia sa i szukaja do pracy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie firmy powinny być zamykane dożywotnio a ich własciciele paleni na stosie publicznie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry