Widok

NAJGORZEJ

Moja ocena jest najniższa jaka się da. To był najgorszy steak jaki jadłam, wołowina słabej jakości nie dojrzała. Steaki przepieczone(kompletnie nie takie jakie zamawialismy, partnera ribeye nawet o 2 poziomy) i bez karmelizacji. Ceny w górę, JAKOŚĆ w dół NAJGORZEJ. Karta prosta, krótka a kucharze nie ogarneli(sosy do poprawy, demi glace zaciągnięty mąką - wstydźcie się). Obsluga kelnerska mila ale widać że pracuja z przymusu(bark zaangażowania i usmiechu), bardzo odczuwalna zła atmosfera (mobing/brak wyplat?). Sam klimat w lokalu bardzo oziębły. Po 2 wizycie niestety ale nie polecam nikomu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

Co to znaczy bez karmelizacji w Pani słowa znaczeniu?? Co to znaczy nie dojrzała?? Wysezonowana?? Jaką metodą?? Jak Pani poznaje że sos jest zagęszczany maka??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dałem tej odpiaedzi like w dół, zamiast w górę, a nie mogę poprawić, dlatego przepraszam i zgadzam się z Ciekawym. Sam jadłem w Piromanie steka i kompletnie nie odniosłem wrażenia o ieusmiecjnietej obsłudze oraz niekompetencji kucharskiej objaśniającej się zaciągniętymi mąką osami czy złe wysmażonym mięsem. Polecam tą Rest.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry