Zdecydowanie polecam! Najlepszy ośrodek nauki jazdy. Jestem bardzo wymajającą klientką i muszę przyznać, że moje oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach. Zarówno poziom wykładów (u Pana Grzesia) jak i nauka jazdy na najwyższym poziomie. Mnie uczyła Czesia i Artur. Oboje - pełen profesjonalizm. Spokojni, opanowani obdarzeni rzadką umiejętnością indywidualnego podejścia do kursanta. Jestem przekonana, że każdego nauczą perfekcyjnie jezdzić. Ponadto co dla mnie bardzo ważne, mimo, że mają dużo pracy byli dyspozycyjni i z dopasowaniem mojego wolnego czasu (którego nie mam zbyt wiele) do ich grafiku zajęć nie było żadnego problemu. Dodam, że statystyki mówiące o najwyższej zdawalności są absolutną prawdą. Ja zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę na kat. B więc wiem co mówię:) Szczerze i gorąco polecam. Z osk Elite koszmar jakim jest zdobycie prawa jazdy zmieni się w samą przyjemność a na egzamin pójdziecie z myślą "zdam, bo przecież umiem jezdzić":) Jeszcze raz polecam i dziękuję za zaangażowanie. Jesteście świetni. Ja będę wszystkim polecać! Beata