Widok

NAJLEPSZA SZKOŁA I NAJLEPSI INSTRUKTORZY

Bardzo Chętnie polecam APJ. Szczególnie Panom instruktorom K.Darskiemu, M. Cieplińskiemu za fajne zajęcia - no i w szczególności p.Wojtkowi Szyszkowskiemu, dzięki któremu zdobyłam wszystkie umiejętności praktyczne w kierowaniu autem i dzięki któremu na pewno będę dobrym kierowcą. Każdemu kursantowi życzę takiego instruktora, jak p.Wojtek Szyszkowski. Miły, cierpliwy, wyrozumiały, z ogromnym zamiłowaniem i zaangażowaniem tłumaczy wszystkie "zawiłości " prowadzenia samochodu i manewry wykonywane w ruchu drogowym. Dziękuję panie Wojtku:) Super Szkoła, super instruktor. POLECAM!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo chętnie polecam także p.Krzysztofa Darskiego i p.Michała Cieplińskiego

Od początku do samego końca kurs przeprowadzony profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Dzięki panom Krzysztofowi Darskiemu i Michałowi Cieplińskiemu teoria i praktyka nie stanowiła żadnego problemu:) Nauczą Cię jeździć bez względu na wiedzę oraz umiejętności. Przy świetnej, koleżeńskiej atmosferze, gdzie rozmowy nie sprowadzały się do tematów "o pogodzie" zostałam nie tylko bardzo dobrze przygotowana do zdania egzaminu ale i zyskałam wiele życiowych rad oraz umiejętności w zachowywaniu się już z "plastikiem" na drodze:) Jak szkoła to tylko ta i Ci instruktorzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry