Widok

NAPISZE WAM TAK

Praca jest ale pracodawcy w ciula lecą np; ostatnio pracowałem za 10 zł godzina ale do czego zmierzam , umowa brak , przeryw tylko 30minut na 10 godzin pracy aż 1 przerwa o 10;00 , traktowanie ludzi pracy np; koleś jeden zdeklarował że wniesie płyty gipsowe na 3 piętro sam i co? zmęczył się wiadomo zobaczył go kierownik że akurat stoi i go zwolnił z pracy to jest w porządku pytam??????? wiele przykładów mogę podać.
Zarobek brak umowy to znaczy brak płatności zus np;20 osób zatrudnionych na czarno i co mamy? około 20tys. zysku firmy prawda????? zapytacie a gdzie kontrola inspekcji pracy powiem wam śmiechu warte 500zł kary???????podskoczysz za umową a kopa dostaniesz taka jest teraz Polska czyli niewolnik miał kiedyś lepiej ....ponieważ dostawał wodę by nie padł w upałach ,a u nas kup sobie sam bo koszta duże i niewolnik dostawał jeść by mieć siłę dalej pracować a u nas nie wypłacą ci kasy lub taka stawka że na chleb i godne utrzymanie brakuje.. Gdzie godność i szacunek dla pracownika pytam??????
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doczytałem tylko do "umowa brak".

Dalej nie ma sensu czytać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
bo pewnie jesteś jednym z tych cukierkowych pracodawców, którzy męczą się przy przeczytanym 9 czy 10 wyrazie...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko że Ty nie umiesz pisać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak jesteś bucem, który daje się wykorzystywać, to czyja to wina?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry