Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam Oddział Dzienny - opinia Stanowczo odradzam oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i...
~Odradzam Oddział Dzienny
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 maja 2022

Pacjent-niestety - ocena Rozważając pójście na oddział dzienny psychiatryczny w NCM w Gdańsku...
~Pacjent-niestety
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Ewa - opinia Bardzo dziękuję Pani w rejestracji oraz Szefowej NCM przy ul. Gdyńskiej za...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Damiankw - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuje Pani Joannie Pliszce z rejestracji, która pomogła mi...
~Damiankw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

dwudziestoparolatek - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej przychodni nikomu, kto ceni sobie czas i swoje nerwy.
~dwudziestoparolatek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Żenujące wątek zamknięty Witam, chciałabym podzielić się swoją opinią. Od trzech dni próbowałam umówić...
~pk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Dla mnie super wątek zamknięty A ja chodzę do tej przychodni i jestem zadowolony ,wszystkie Panie...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Poradnia na plus wątek zamknięty Korzystałam wiele razy z poradni i jestem bardzo zadowolona z obsługi!...
~H.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Przychodnia PRZEŻYCIA wątek zamknięty Do tej przychodni chodzę raz na pięć lat. Dodzwonienie się do rejestracji...
~darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Tragedia! wątek zamknięty Jednym słowem mowiac...Tragedia!!! Panie w rejstracji są tak nie miłe, że...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Odradzam wizytę! wątek zamknięty Udałam się do tej Przychodni w pilnej sprawie, z duszącym, nie do pokonania...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Super lekarze a Panie w rejestracji powinny byc zwolnione wątek zamknięty Tragiczna opieka i obsługa przez panie w rejestracji. Pretensje wyrzuty i...
~Opinia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Takie chamstwo jak jeszcze nigdzie nie spotkałam. wątek zamknięty Tak opryskliwych pielęgniarek w recepcji i całkowicie olewających pacjentów...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Serdeczne podziekowania wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować dr Alicji Stulich za troskę, profesjonalne...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

bardzo dobra poradnia ginekologiczno-położnicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie w przychodni. Obsługa na wysokim...
~polenka84
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Rejestracja do lekarza pierwszego kontaktu za miesiąc!!! wątek zamknięty Szok! Chciałem sie zarejestrować do lekarza rodzinnego (pierwszego kontaktu)...
~Pacjent
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Obsługa miła, ale czas oczekiwania na wizytę do lekarza i na badania budzi wiele zastrzeżeńń wątek zamknięty Obsługa miła i kompetentna, ale czas oczekiwania na wizytę do lekarza, a...
~pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

www.pochwała dla pań z rejestracji wątek zamknięty super miłe rejestratorki,oddane kobietki dla pacjęta zawsze pomocne dobrze...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Rejestracja fatalna, lekarze -nie można narzekać wątek zamknięty Wszyscy moi znajomi dziwią się, gdy opowiadam jak to jest na Gdyńskiej. Takie...
~werty
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Bardzo dobra przychodnia wątek zamknięty Nie rozumiem poniższych komentarzy i wydaję mi się, że zalezy to od podejścia...
~Pinczer
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

45

wątków

do góry