Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edyta - opinia Punkt pobrań krwi działa tylko 1,5 godziny (7:00 - 8:30). Kolejki ogromne,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

niemiła i niekompetentna obsługa wątek zamknięty jak można było w krótkim czasie z dobrej przychodni zrobić taki koszmar ,...
~LM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

fatalna obsluga wątek zamknięty fatalna obsluga i personel, lekarze bardzo nie mili jakby pracowali za kare
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Opieka nocna i weekendowa wątek zamknięty Dwukrotnie zdarzyło mi się korzystać z opieki nocnej i weekendowej. Brak...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Obsługa w rejestracji jak przez robota wątek zamknięty ale miło mimo wszystko. W sobotę w godzinach popołudniowych kolejek brak....
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

WITAMY W PRL-u wątek zamknięty Masakra, zwykła rejestracja do ogólnego to już porażka. Pani zresztą...
~gosfil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Punkt pobrań wątek zamknięty Już kolejny raz nie mogłam mieć pobranej krwi. Punkt pobrań działa w godz. 7...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Ortopeda wątek zamknięty Polecam tę przychodnię a w szczególności ortopedę doktora Romana Lasiotę....
~Stanisława
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Doktor Roman Lasiota wątek zamknięty Serdeczne podziękowania za fachową opiekę oraz zrozumienie dla człowieka i...
~Teresa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Laryngolog wątek zamknięty zapisy na 2 miesiące ....,otrzymałam skierowanie z dopiskiem Pilne od lekarza...
~magraj
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

poradnia endoskopowa wątek zamknięty Dzisiaj miałam pierwszy raz w życiu kolonoskopię. Wiele nasłuchałam się na...
~Lidia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

przychodnia NCM na Kilinskiego wątek zamknięty bardzo mila obsluga pan z recepcji,wszystkiego mozna sie dowiedziec na...
~zenon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Ginekolog wątek zamknięty w rejestracji na wizytę mówili, że trzeba czekać ponad miesiąc, ale jak...
~x
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Rejestracja internetowa wątek zamknięty Po co jest ta rejestracja skoro i tak co chwila wyskakuje informacja, że...
~L
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Nie polecam tej przychodni!! wątek zamknięty O to parę niemiłych faktów: 1. Panie z recepcji nie odbierają telefonów 2....
~koala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Zapisałam się na wizytę do laryngologa, na którą czekałam miesiąc. Kiedy w...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

wizyta mojej córki w pierwszym dniu dizałania przychodni całodobowej wątek zamknięty Moja 24 letnia córka udała się w dniu 1 marca do przychodni całodobowej...
~Ruuddaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Polecam ! wątek zamknięty Polecam tą przychodnie , a szczególnie ortopedę pana Romana Lasiote super...
~Popkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Lekarz ogólny wątek zamknięty Chciałam dostać się do lekarza M. aby uzyskać skierowanie do specjalisty....
~Mirka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Okulistyka wątek zamknięty W dniu 02.07.2012 moja mama, osoba w bardzo podeszlym wieku, 82 lata, udala...
~barbara michalak, cörka M. Pogor
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

39

wątków

do góry